Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dům v Kunraticích

Komentáře
markyza panaak 13.02.17 19:54
dum by byl bez chyby, nebyt te stresni markyzy ala calatrava..) imho mu dodava trosku poutovy nadech. osobne bych tam dal neco nenapadneho..
... Daniel John 14.02.17 10:42
Na dům jsem narazil náhodou a dojem je opravdu mimořádný. Jeden z nemnoha domů, kde je všechno dobře. Krásné místo, přitom nedaleko je veškerá infrastruktura, dostatečně velký pozemek a do detailu propracovaný dům. Markýza v reálu vypadá skvěle, navíc se na ní za slunečných dní krásně odráží vodní hladina z bazénu.
garáž eva.podlipna 20.02.17 08:15
moc pěkné, jen mě zarazilo... vážně se dá projít z garáže přímo do obýváku??


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.