Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Rekonstrukce bytu Plzeň-Bory

Autor: Zábran Nová architekti | Jiří Zábran, Tereza Nová
Adresa: Bory, Plzeň, Česká republika
Projekt: 2015 Realizace: 2016

V létě 2015 jsem navrhovali studie interiéru a zhruba rok poté byla dokončena rekonstrukce bytu 3+1 v Plzni na Borech pro mladou rodinu s malými dětmi. Cílem bylo hlavně byt prosvětlit a opticky propojit, a to při zachování dostatečného množství úložných prostorů. Celková rekonstrukce znamenala vybourání téměř všech původních příček a následně vybudování centrálního bloku kolem jádra. Blok vymezuje vstupní část a plní funkci jak kuchyně, tak i úložné sestavy ze strany obývacího pokoje. Uvnitř bloku je koupelna s přirozeným osvětlením, WC a komora. Blok je obložen březovou překližkou a slouží výborně jako obíhačka pro děti. Dalším nenápadným úložným prostorem jsou tři vestavěné skříně z bílého lamina s překližkovými nikami. V hlavním obytném prostoru slouží jako šatna a kuchyně, v pokojích pak jako knihovny a šatní skříně. Z rekonstrukce máme radost, jelikož dokončený interiér působí tak jednoduše a čistě jako na papíru, což není vždycky zcela samozřejmé, protože za vším stojí řada detailů a řešení nerovností starého bytu, se kterými si musel truhlář poradit.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Petr Šmídek, 03.11.16
Návštěvnost: 15087 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.