Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Byt s pracovnou

Autor: No architects | Jakub Filip Novák, Daniela Baráčková
Adresa: Praha, Česká republika
Realizace: 2016


Vzdělaní a podnikaví klienti potřebovali na určité životní období realizovat bydlení s dětmi v momentálně preferované lokalitě. Vhodný byt, jen několik desítek metrů od jejich každodenních cílů, se nacházel v klasickém panelovém domě s typizovanou dispozicí, která prodělala celkovou proměnu. Původní stavební program z dob centrálního hospodářství nepočítal s individuálními požadavky plynoucími z volného pracovního trhu. Částečně živit rodinu nebo řídit firmu z pracovny ve vlastním bytě, byla na rýsovacích prknech normalizačních architektů sídlišť utopie. Jenže přesně takovou utopii naši klienti potřebovali. Výsledkem byla zásadní reorganizace provozu bytu a jí přizpůsobený interiér. Samozřejmostí je i samostatná šatna pro ložnici a takový dětský pokoj, aby se děti na stěhování do nového mohly těšit.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 12.09.16
Návštěvnost: 16281 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.