Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Studio Reaktor

Autor: Jakub Heidler, Vojtěch Rýzner, Peter Koban
Spolupráce: Tomáš Wožniak, Karel Kadeřábek
Adresa: Podolská 5, Podolí, Praha, Česká republika
Náklady: 100 000 CZK Projekt: 2014
Realizace: 2014 Užitná plocha: 30 m²


"Chce to změnu" řekli jsme si. Příliš mnoho černých roláků (rozumějme architektů) na jednom místě způsobí, že se začnete každý den v práci cítit jako na koncertu Depeche Mode. A tak jsme se rozhodli naše prostory obarvit mezioborovou spoluprací. Reaktor je platforma určená pro setkávání lidí s názory. Pouze střetáváním rozdílných profesí se lze dostat k jádru. Nikoliv k jádru pudla, ale k jádru rozličných projektů, jež se díky štěpení a energii různorodých názorů později přetavují v zajímavé výsledky a nezapomenutelné zážitky.
Jednotícím prvkem interiéru je všudypřítomná překližka na stěnách, podlaze i minimalistickém nábytku. Černý vstup, šatna a kuchyňka jsou samozřejmou součástí zázemí studia. Pracovní plocha je díky pojízdným boxům rychle uklizena a připravena pro jednání a workshopy. Čelní stěna slouží pro prezentaci finálních projektů.
Na první pohled zaujme výrazně zabarvená odpočívárna, která je pokryta pohodlným kobercem s polštáři. Po náročné odevzdávce se holt člověk musí pořádně vyspat. Do růžova! Přestože šplhacím lanem do odpočívárny odkazujeme na starou podolskou Sokolovnu, pro všechny šplhouny jsou dveře zavřené. Proč? Jednoduše proto, že si není u koho "šplhnout". V Reaktoru je každý svým pánem a jediná cesta nahoru vede přes ochotu sdílet své názory a touhu učit se od jiných.
A přesně takové jednotlivce hledáme. Myslíš, že jsi jedním z nich? Napiš nám, ať už jsi grafik, architekt, baleťák, ekonom či zemědělec.
PS: V rámci genderově vyrovnaného kolektivu uvítáme v jádru reaktoru hlavně ženy.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 30.12.14
Návštěvnost: 31532 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
rakcia na reaktor Peter Koman 30.12.14 21:08
re: PK Jakub Heidler 01.01.15 22:32
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.