Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Návrh interiéru kavárny AnonymouS

Autor: Eva Bradáčová
Adresa: Jugoslávská 15, Vinohrady, Praha, Česká republika
Realizace: 2014 Užitná plocha: 85 m²

Styl kavárny navazuje na koncept AnonymouS Baru na Praze 1. Je zde stejný rukopis v nápisech a grafikách na zdech. Interiér je oproti baru velmi světlý, hravý, navozuje pocit pohody a klidu, což je v rušné Jugoslávské ulici poblíž Náměstí I. P. Pavlova žádoucí.
Originální interiér je viditelný z ulice a láká k příjemné návštěvě. Nábytek ve stylu europalet je svěží a svými barevnými detaily ladí se zbytkem interiéru. Prostoru vévodí tyrkysový kávovar La Marzocco. Světlý interiér doplňují pestré barvy a umělecké malby a texty ve stylu AnonymouS.
Kavárna nabízí různé typy sezení, které vyhoví každé příležitosti. Přízemní prostor je spíše pro kratší posezení či nákup kávy s sebou. Sedět můžete na lavici u výkladu a pozorovat dění na ulici, nebo s notebookem či tabletem na barové lavici. Pro rychlou kávu v inspirativním prostředí perfektně poslouží zavěšená houpačka anebo úzký pultík navazující na prodejní pult. Pro větší soukromí a klid je určena „chill-out“ zóna v patře s výhledem na prodejní pult, kde můžete pozorovat celou přípravu kávy. Nábytek je vybaven el. zásuvkami a připojení Wi-Fi je samozřejmostí.
Vedle plechového schodiště zaujme staré, litinové, nástěnné umyvadlo. Je pravým originálním kouskem zakoupeným na bleším trhu.
„Recyclable“ styl je patrný i v servírování objednávek. Vše je doladěno do posledního detailu. Také proto je použito dřevo na servírovacích táccích a překvapí vás dřevěné vidličky či zavařovací sklenice.
Kromě kávové klasiky v podobě espressa a cappuccina můžete v kavárně očekávat alternativní metody přípravy kávy jako například chemex, aeropress, nebo cold brew, tedy filtrování kávy za studena. Součástí nabídky jsou limonády, kuskus, jogurty a zákusky. Vše domácí výroby.
Nejen skvělé koktejly, ale také nepřekonatelně kvalitní kávu vám rádi připraví v síti AnonymouS.

Eva Bradáčová
Zdroj: Autorská zpráva
Vložil: Kateřina Lopatová, 04.12.14
Návštěvnost: 28275 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.