Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Byt v novostavbě na Praze 6

Autor: under-construction architects | Erika Vašutová
Adresa: Břevnov, Praha, Česká republika
Realizace: 2010-12 Užitná plocha: 90 m²
Plocha pozemku: 250 m²

Klienti nás oslovili s přáním navrhnout byt, který si v rámci nového bytového projektu objednali. Vstoupili jsme do procesu výstavby v čase, kdy ještě není problém  upravovat dispozici tak, aby co nejlépe splňovala požadavky rodiny. Nejednalo se tedy pouze o interiérový design, ale o koncepční řešení.
Původní dispozice měla obývací pokoj s kuchyňským koutem a tři samostatné pokoje. Po úpravě se obývací pokoj s kuchyní a jídelnou propojil s pracovnou. Ta je oddělena posuvnou skleněnou stěnou a zdí s audio video vybavením. Vzniká tak velkorysý prostor, který se otevře již z chodby a velkými prosklenými okny se propojí přes terasu s vířivkou se zahradou.
Vestavěné skříně z kuchyně volně přecházející v obývákovou sestavu. Světlé lesklé tóny v kombinaci s grafitovými odstíny vytváří elegantní základ pro barevné akcenty doplňků. Ty se pak můžou proměňovat podle nálady a rozpoložení klientů a vytvářet tak atmosféru bytu.
Využili jsme vysokých stropů, na přání dcery vložili palandu a maximálně uvolnili půdorysnou plochu pro hraní. Z pokojů je díky nižším parapetům příjemný výhled do západní části zahrady.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Petr Šmídek, 01.09.14
Návštěvnost: 28401 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.