Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Rekonstrukce panelákového bytu

Autor: Eva Bradáčová
Adresa: Praha, Česká republika
Realizace: 2013 Užitná plocha: 70 m²

Velmi ojedinělý interiér vznikl na základě přání a snu klientů. Zcestovalí majitelé bytu snili o bílém interiéru. Říkáte si nesmysl? Nepředstavitelné! A nepraktické?  A není to náhodou v současné době plné robotických vysavačů a stále více oblíbených paní na úklid předsudek?
Bílý interiér má několik výhod: působí harmonicky a navozuje pocit čistoty. Celý byt působí vzdušněji a prostorněji. Navíc je jednoduchý a elegantní. Díky barevným doplňkům je interiér svěží a může změnit svůj vzhled, kdykoli si majitelé oblíbí jinou barvu a to bez velkých investic.
Bílá jako základ dává velmi dobře vyniknout uměleckým předmětům v policích, obrazům a 3D tapetám na stěnách, nebo barevnému, designovému nábytku a osvětlení.
Na opačném principu je navržena koupelna a samostatné WC. Na stěnách je šedý obklad, který dává vyniknout bílé sanitě a koupelnovému nábytku.
Interiér je vybaven nepřímým LED osvětlení, které se těší stále větší oblibě. LED pásky jsou použity hlavně pod stropem po obvodu kuchyňských skříněk a úložných skříní na chodbě. Interiér tak může být příjemně osvětlen během celého večera.
Někdo by si mohl myslet, že majitelé bytu udělali chybu a nyní bědují. Omyl! Jsou ve svém vysněném bytě šťastní a stále se ze svých cest těší domů!
Projekt
Fotograf
Jiří Ernest
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 17.06.14
Návštěvnost: 31723 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.