Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
Rekonstrukce panelákového bytu

Architect: Eva Bradáčová
Location: Prague, Czech Republic
Completion: 2013 Area: 70 m²

Velmi ojedinělý interiér vznikl na základě přání a snu klientů. Zcestovalí majitelé bytu snili o bílém interiéru. Říkáte si nesmysl? Nepředstavitelné! A nepraktické?  A není to náhodou v současné době plné robotických vysavačů a stále více oblíbených paní na úklid předsudek?
Bílý interiér má několik výhod: působí harmonicky a navozuje pocit čistoty. Celý byt působí vzdušněji a prostorněji. Navíc je jednoduchý a elegantní. Díky barevným doplňkům je interiér svěží a může změnit svůj vzhled, kdykoli si majitelé oblíbí jinou barvu a to bez velkých investic.
Bílá jako základ dává velmi dobře vyniknout uměleckým předmětům v policích, obrazům a 3D tapetám na stěnách, nebo barevnému, designovému nábytku a osvětlení.
Na opačném principu je navržena koupelna a samostatné WC. Na stěnách je šedý obklad, který dává vyniknout bílé sanitě a koupelnovému nábytku.
Interiér je vybaven nepřímým LED osvětlení, které se těší stále větší oblibě. LED pásky jsou použity hlavně pod stropem po obvodu kuchyňských skříněk a úložných skříní na chodbě. Interiér tak může být příjemně osvětlen během celého večera.
Někdo by si mohl myslet, že majitelé bytu udělali chybu a nyní bědují. Omyl! Jsou ve svém vysněném bytě šťastní a stále se ze svých cest těší domů!
Project
Fotograf
Jiří Ernest
Source: autorská zpráva
Added by: Jan Kratochvíl, 17.06.14
Attendance: 29463 readers
Share: 
Send link to this page by email
Your name Your e-mail address
Message
Addresses  (comma separated)
Comments
Subject Author Date
show all comments add comment
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
November 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Daily news
e-SHOP
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.