Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Boutique Idolo

Autor: RAW
Adresa: Starobrněnská, Brno, Česká republika
Realizace: 1996

Pokaždé, když přecházím z Šilingrova náměstí do brněnské "City", míjím menší obchůdek s luxusním oblečením. Již změnil původního vlastníka, avšak luxusní zboží v něm zůstalo. Vždy jsem jej pokládal za okno do světa módy a myslím, že tak byl i koncipován. Pro mě naprosto nezvyklé aranžmá výkladní skříně, kde najednou nebylo vše, mou pozornost pokaždé upoutalo.
Abych řekl pravdu, nikdy jsem uvnitř nebyl. Interiér znám jen z pohledů přes výkladec, který je precizně vsazen do zdi původního domu. Velké vstupní dveře bývaly občas zavaleny světlým psem, což svědčilo o návštěvnosti butiku. To, co vás hned na první pohled uhodí do očí, je značné použití dřeva v interiéru a precizní provedení detailů. Jak skvělá symbióza kvalitní módy a architektury. Zařízení působí kvalitně a přívětivě, celý obchod jakoby dýchal pohodou. Nic nechybí a nic není navíc.
Neumím si to vysvětlit, ale pokaždé když kolem procházím, zpomalím a pohlédnu do tohoto obývacího pokoje, kde dámy ležérně listují v katalozích a kde se čas jakoby zpomalil. Ten svět mám rád.
Autor: Jan Kratochvíl, 15.08.05
Návštěvnost: 55662 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
???? thomas bad 03.04.06 10:10
Tak to nepůjde Jan Kratochvíl 03.04.06 10:18
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.