Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pension Kozí horka

Komentáře
Pochvala, ale... :-) eva.podlipna 09.01.14 08:39
Moc hezké... ale proč mám pocit, že si někdo v rekreační zóně postavil rodinnou vilku, která se pro úřady jmenuje penzion?
protože to tak nepochybně je? jan sochor 09.01.14 09:45
...škoda že u nás neustále hledáme ty skryté cestičky jak úřady ošidit...na druhou stranu podmínky zahrnující někdy nesmyslná omezení tomu nahrávají...ale někdo začít respektovat pravidla musí a jako vždy je asi nejlepší začít u sebe...
...vilka ale pěkná na krásném místě...přehrada už pravděpodobně nikdy nepřitáhne davy rekreantů na podnikové dovolené do podnikových zařízení a celkově by si zasloužilo revizi omezení na rekreační stavby...jinak se takovéto "penziony" stejně stanou obyvklým jevem a rekreační funkce pro brno se vytratí tak jako tak...
Vilka lukas betak 09.01.14 10:14
Přesně to mně také napadlo.. Dispozice, "penzionu" této velikosti s pouze třemi pokoji, jejichž součástí není soc. zařízení a velké šatny, spíše napovídají luxusní rodinné rekreaci, než klasickému provozu penzionu.
pocit Tomáš Pavlas 09.01.14 12:18
S tím pocitem nejste sama.
... Daniel John 10.01.14 13:38
Že to někdo takto obejde, to tak prostě je, ale že výsledek ještě prezentuje, že ho prezentují architekti, to opravdu nechápu.
Dům sám o sobě není nic zázračného, tisící brněnská vykrádačka funkcionalismu, schodiště jak u vily Tugendhat, jen zdaleka nemá tu sílu, kruhové výřezy v krytí terasy jsou efektní, ale krajně nepraktické. Interiéry jsou jinak pěkné, čisté.
Moc dobrý dům Dalibor Borák 10.01.14 16:55
Mimořádně dobrý dům. Gratuluji. Domy od RAW vždy potěší.
Vilka Radek 14.03.14 10:03
Moc pěkný "penzion" . Škoda, že zobrazené půdorysy přesně neodpovídají skutečnosti. Půdorysy asi odpovídají tomu, jak to mělo dle autorů dopadnout. Jinak ale jsem samozřejmě rád, že se po tolika letech tento projekt postavil..
dům super, ale byla by tu jedna výtka Barbora Olivíková 24.04.14 15:00
ono to přece není vůbec nic divného stavět si penziony na přehradě.. a jasné je to určitě i těm, co to povolují.. vždyť sami zastupitelé si tam stavějí chaty ...jinak barák je dobrý, viděla jsem ho jak rostl, neboť se rekreuji na buňkách, které jsou ihned pod barákem a díky tomu musím domu vytknout jednu věc, a to obří betonovou opěrnou zeď, která na fotkách sice nejde vidět, ale díky které je před domem tak velkorysý plácek... ale rozumím potřebám "rekreantům", že potřebují soukromí a velikánskou rovnou zahradu, když je pozemek v dost prudkém svahu
rekreacia jansko 30.07.17 10:45
Ved stale to na rekreaciu sluzit vie a moze, len nazov penzion nesedi.
Stale sa to da prenajimat ako cely objekt, napriklad dve tri rodiny by tam vedeli vybehnut na vikend, ani im to nebude male.
Pension mi nevadí architekt 31.07.17 09:44
Naopak mi vadí přežitek z dob totality, a to jak v omezeních ÚP tak v hlavách mnoha lidí, že i ty pozemky kolem brněnské přehrady, které jsou v soukromém vlastnictví, by nejlépe měly být využívány k hromadné rekreaci a měli by tak být přístupné všem. A to jako proč? Veřejných pláží a ploch kolem přehrady je víc než dost. Není snad nakonec právě hromadná rekreace, kde se rekreanti v sezóně točí jak figurky na kolotoči pro celkovou infrastrukturu mnohem víc zatěžující? Doba celozávodních dovolených, které 90% pracujících mohlo realizovat pouze na území ČR, už dávno minula. Je to tedy naopak celkově vadné nastavení systému, které nutí architekty a investory v některých lokalitách nenazývat věci pravými jmény, aby je vůbec bylo možné realizovat.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.