Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
LOOOOX
Interiér showroomu s doplňky

Autor: OOOOX s.r.o. | Radka Valová, Jakub Vala
Adresa: Bubenská 1, Holešovice, Praha, Česká republika | mapa
Realizace: 2012LOOOOX = Luxury by OOOOX - pečlivý výběr doplňků z cest po Evropě
LOOOOX = Looks by OOOOX - výroba doplňků dle designu OOOOX

Program – showroom vznikl jako odpověď na neustálé marné hledání doplňků do našich projektů. Rozhodli jsme se soustředit naše oblíbené prvky na jedno místo a klientům tak zpříjemnit poslední fázi řešení interiéru - tedy výběr doplňků. Hlavní kritétériem výběru je náš vkus, nikoliv obchodní hledisko toho, co se bude lépe prodávat. LooooX je otevřen i dalším architektům a koncovým klientům. Mezi hlavní materiál doplňků patří beton, sklo a luxusní textilie.
Showroom / prostor - prostor jsme vybrali v budově bývalých Elektrických podniků v Praze na Vltavské, která se postupně stává centrem designérů a architektů.
S ohledem na architektonickou hodnotu objektu jsme všechny letité nánosy postupně odstranili až na podstatu kontrukcí a odhalili tak původní mozaikovou dlažbu v horním patře, cementové dlaždice ve spodním patře, ocelové schodiště se slizičkovým plechem a především funkční "termostaty" původního centrálního vytápění a klimatizace Carrier. Malby po stranách prostoru jsme oškrábali. Elektrorozvody jsou provedeny v duchu 30. let - přiznané s bakelitovými zásuvkami a vypínači s páčkami. Reflektory PAR jsou umístěné na liště z kabelové lávky. Ostatní závěsná svítidla jsou výběr z produkce LooooX. Police po obvodu prostoru jsou tvořené nastříkanými paletami. Středový prezentační stůl má podnož ze starých barelů v bílém nátěru.
Projekt
Fotograf
Martin Zeman
Zdroj: Autorská zpráva
Vložil: Milan Domkář, 02.04.13
Návštěvnost: 45699 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.