Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Interiér bytu Na Hvězdárně 2

Autor: OOOOX s.r.o. | Radka Valová, Hana Štěpková
Adresa: Velká Chuchle, Praha, Česká republika
Realizace: 12 / 2011 Užitná plocha: 106 m²


Původní stav – jedná se o byt v developerském projektu, který klient zakoupil ve formě holobytu. Výměra bytu je 106 m².
Dispozice – obytný pokoj je spojen s kuchyní a jídelnou a navazujícím schodištěm do dalšího patra. Kuchyni a obývací část místnosti odděluje masivní rám s jídelním stolem. Pod schodištěm je zabudovaná komoda. Z vstupní chodby je přístup do ložnice, koupelny a na toaletu.
Koncept /barevnost /materiály  - celý byt je laděn do chladných barev v kombinaci šedé cementové stěrky, dřeva wenge a bílého laku. Všechny podlahy jsou stěrkové bez přechodů mezi jednotlivými místnostmi. Pro změkčení jsou na oknech měkké jednoduché závěsy. Celým bytem prochází snížený podhled s nepřímým osvětlením ve štěrbinách po celém obvodu, které zajišťuje intimní atmosféru. U tohoto osvětlení lze měnit intenzitu. Všechny prvky v interiéru jsou zvoleny hranaté – od nábytku přes sanitu, radiátor a svítidla, až po koupelnové doplňky a hravé zrcadlo v chodbě.
Kuchyně / jídelna – je provedena ve vysokém bílém lesku. Vysoká část skříní navazuje na vstupní halu. Digestoř je zabudovaná do horních skříněk a díky tomu pohledově neruší. Jídelní stůl je proveden jako opřený „L“ profil pokračující na stěnu a strop. Z obložení na stropě jsou zavěšena výrazná kubická svítidla
Obývací pokoj – Sofa je umístěna po okny se sníženým parapetem, slouží zejména pro relaxaci a čtení. Klasické schéma je narušeno - proti tv soustavě je umístěno lehátko na hraní her. TV soustava je umístěna na stěnu se schodištěm, reproduktory jsou zabudované do roviny za síťku.
Vstupní hala – navazuje otevřeným prostorem přímo na kuchyni. Hlavní motivem je dřevěný obklad stěn z wenge. Pro maximální prosvětlení koupelny jsme rozšířili otvor dveří a osadili skleněné pískované posuvné křídlo. Naopak dveře do komory a na toaletu jsou pohledově potlačeny, jsou provedeny do roviny ze stejného materiálu jako obklad.
Ložnice  -  podlaha a stěny za postelí jsou opět provedeny ve stěrce. Prostoru dominuje černá kožená postel s chromovou podnoží. Nástěnná svítidla pro čtení jsou zabudovaná do zdi a lze je sklopit do roviny se stěnou.
Koupelna – je poměrně malá, nicméně dostačující pro umístění dvou umyvadel a prostorného sprchového koutu v nice. Umyvadla jsou umístěna na desku. Úložný prostor za posuvnými zrcadly je umístěn v nice nad umyvadly. Toaleta je umístěna zvlášť.


Foto: Martin Zeman
Video: Pavel RaevProjekt
Fotograf
Martin Zeman
Stavba
Luxusní povrchy
Němec s.r.o.
Zdroj: Autorská zpráva
Vložil: Milan Domkář, 19.02.13
Návštěvnost: 53690 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.