Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Interiér rodinného domu v Červeném Újezdu

Komentáře
Nuda jirka.cara 24.05.12 11:36
Velmi se omlouvám, ale celá realizace mi přijde bez nápadu. Není tam nic, co by mě zaujalo (positivně). Co mi přijde velmi zvláštní, je vybavení ložnice - mimo postele vana (?), televize (?) a křeslo (ok, ale kolikrát bude použito jinak než jako němý sluha). V pracovně při práci u stolu je zásadní jdna věc - světlo, ale okno vlevo je dost vysoko (pokud člověk sedím, neuvidí z něj) a prosklená stěna sice dost světla poskytuje, ale je daleko a monitor bude vrhat stín. Výborná ukázka toho, jak utratit velké fin.prostředky na něco, co vypadá velmi obyčejně, a co lze najít v jakémkoli jiném době/bytu.
Video je úchvatné. Obrázky nejsou vidět. Dalibor Černý 24.05.12 14:40
Mně se to líbí, velmi útulné. Vyděl jsem i neúčelněji vyhozené peníze. Ta pracovna je opravdu stísněná. Živitel rodiny, který to všechno zaplatil, by se určitě neměl tlačit v takovém kamrlíku a zasloužil by si něco prostornějšího, i kdyby kvůli tomu měl srazit velikost ložnic.
palec nahoru :) V K 25.05.12 09:20
Dlouho jsem neviděl povedenější interiér !!!
Kvalitní, reprezentativní... jen ten "katalogový styl" matěj 25.05.12 13:13
Nejsympatičtěji působí prostor vinotéky, nejnepříjemnější jsou 3D tapety a vůbec "příliš mnoho not" - tu oblázová mozaika, tam nerezová mozaika, jinde zmíněné 3D tapety.... jak v showroomu, chtělo by to víc udržet myšlenku.
V nábytku mi chybí aspoň jeden skutečně kvalitní nadčasový designový kus nebo starožitnost.
Každopádně je to kvalitně provedený interiér - gratulace investorovi i autorům.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.