Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Interiér bytu Atrium Slezská

Autor: OPA-Studio | David Wojaczek
Adresa: Slezská Ostrava, Ostrava, Česká republika | mapa
Realizace: 2011

Požadavkem investora bylo zařídit dvoupokojový byt s kuchyňským koutem ve vyšším standardu určený k pronájmu, v čistě v manažerském stylu, s orientací na náročnější klientelu.
Byt se nachází v posledním patře bytového domu Atrium Slezská s výhledem na Moravskou Ostravu a Přívoz a její okolí.
Panorama Ostravy samo předurčovalo k minimalistickému pojetí interiéru. Člověk po celodenní práci spočine v čistém interiéru s výhledem na celou Ostravu. Interiér, v bílém provedení s kontrastním černým leskem, je doplněn dubovou podlahou. Interiér doplňuje svými barvami "exteriér", jako jeden velký obraz ve stylu SORELY, s kouřícími komíny továren a západem slunce při výhledu z terasy bytu.
V celém interiéru jsou použity jen tři materiály a tři barvy, což dodává interiéru punc luxusu.  Vestavné skříně a kuchyňská linka - bílý lesk, doplněny o madla z eloxovaného hliníku. Pracovní deska baru a kuchyňské linky jez umělého kamene. Doplňkovou barvou u kuchyňské linky je zvolen černý lesk. Stropní svítidla jsou přisazena z eloxovaného hliníku. Podlaha dub. Doplňky jsou zvoleny černá hovězí kůže na podlaze, černý konferenční stolek, barové stolice v černo-bílé barvě. "Intimní atmosféru" dotváří jednoduchý bílý závěs, který je spuštěn až na zem, bílá tapeta s téměř nepatrným proužkem, která v kombinaci s celkovým osvětlením prostoru v kombinaci teplé bílé s chladnou studenou pod kuchyňskou linkou, umocňuje intimitu a čistotu celého prostoru.
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Jan Kratochvíl, 30.08.11
Návštěvnost: 57553 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.