Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Centrum akutní medicíny Oblastní nemocnice Kladno

Komentáře
sezení tomcerny 01.09.11 14:34
Vím, že to už tady bylo zmíněno, ale stejně:

Použití lavičky navrhnuté jako venkovní mobiliář mi přijde dost zcestné. Z estetického hlediska v prostoru řešeném buněčným dekorem, nepravidelnými mnohoúhelníky působí velmi razantně tvarované lavice příliš cize. Pěst na oko. Přitom existuje také český návrh sedacího systému s prvky na šestibokém půdorysu, který by rozhodně zapadl do zmíněného prostředí lépe. Provedení v umělém potahu disponuje zcela jistě.

Jde o poměrně důležitý detail jinak na první pohled výjimečné stavbě, především na české poměry..


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.