Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pavilon Q – MZLU v Brně

Komentáře
katastrofa rejnok 16.10.09 20:03
Naprosto zmršená stavba. Nepřítomnost topení v přízemí, špatnén vytápění po celé budově, nepoužitelná akustika v učebnách, nesmyslně řešené toalety, kdy je jedno čidlo na celé toalety (přál bych vám vykonávat potřebu v naprosté tmě), nedostačující kapacita toalet pro ženy...prostě trága
místo před výtahy Ondra 08.10.11 15:28
Velkou slabinou je klíčový uzel, kterým proudí většina lidí. Spojuje všechna patra se zbytkem budovy. Do tohoto uzlu, který je už tak dost úzký, aby veškerý provoz pojmul, umístil architekt zcela nevhodně výtah. Před výtahem se tvoří fronty, které vždy ve špičce celý uzel úplně ucpou.
http://blog.orwen.org/wp-content/uploads/2010/11/pef-fronta_ vytah.jpg
Znehodnocení bydlení v Černých Polí Rezidenti Černých Polí 09.05.12 05:19
Po uvedení do provozu budovy Q a koncentrování výuky do areálu MZLU se díky parkujících aut studentů výrazně zhoršilo bydlení rezidentů. Stavební projekt za miliony neobsahuje žádnou odbornou studii na dosah takové výstavby v sousedství bytové zástavby. V budově je sice 148 parkovacích míst, ale z důvodu uzavřeného areálu a z důvodu zpoplatnění parkování nelze parkovací kapacitu studenty využívat. Absence koncepčního řešení parkování veřejné stavby (a celého areálu), neakceptování zásad výstavby veřejných staveb a odkazujících norem na úrovni územního plánování degradují celou stavbu jako celý stavební zákon a práci spousty lidí. Následná výstavba dvou dalších budov M a X na základě stejných principů devastaci bydlení v Černých Polí dokončí. Stížnost rezidentů, podaná na ÚMČ Brno-sever není dále řešena.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.