Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Montovaná chata v Bernolákove

Komentáře
Naozaj zaujimave Dr. Lusciniol 10.03.10 13:52
Technicky i esteticky velmi zajímavá bedna na bydlení. Ve svém prostředí ale působí na mne velmi dočasně. Jako by byla vždy připravena k "odvozu" 24/7.

Chystám se tam do Bernolákova v létě, navštívit mého vzdáleného příbuzného a tak doufám, že ta nerozbalená bedna tam stále ještě bude, jako ten "vždy připraven" mladý pionýr, či z Čech se provždy vypravující vrabci.. Pak, jak se říká, uvidím, zdali v tom prostředí skutečně působí tak cize ale především "nestále" což je pravý opak dojmu od stavby očekávaného.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.