Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ingstav

Komentáře
nadčasovost hana 05.04.07 06:35
dokonalý nadčasový dům. redakci dík.
Zdroj Barbora 11.06.13 22:15
Kdo by si chtěl vyhledat v MZK - Noviny a časopisy - Architektura ČSSR - r. 1970
Dostupnost Lucie 29.01.17 21:47
Nádherná stavba! Hledala jsem brutalisticke budovy v Brně a aspoň tu jednu bych ráda navštívila, z venku snad nebude problém pár snímků cvaknout, ale co zevnitř? Jsou k fotografickým nadšencům vstřícní?
Parter obložen břidlicí? Ondřej Tomický 03.12.17 21:21
Dobrý den,
v části článku c) Architektonické řešení se v prvním odstavci uvádí, že parter je obložen štípanou břidlicí. Můžu se prosím zeptat, kde přesně? Parter je totiž obložen travertinem, který vypadá úplně jinak, má úplně jinou barvu. Břidlice je šedá, travertin krémově bílý, břidlice je štípaná, travertin řezaný. Nemůže se jednat o chybu? Alespoň na fotkách jsem břidlici nikde nenašel a popravdě nevím o žádné stavbě v Brně, kde by byla použita.
břidlice ježek 03.12.17 23:24
Štípaná břidlice je použita třeba v interiéru i exteriéru smuteční síně v Židenicích, taktéž od prof. Rullera. Na fasádě Ingstavu ale opravdu žádná břidlice není. Protože břidlici uvádí originální průvodní zpráva, je možné, že šlo o záměr, na který se pak - jak bylo dobovým zvykem - nedostalo materiálu.


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.