Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Alternative Car Park Tower in the heart of Hong Kong
[AC-CA] Architectural Competition Concours d'Architecture
Komentáře
P+R Vích 10.12.11 10:11
Nejsem příznivce aut ve městě, ale jako příklad kapacitního záchytného Park+Ride parkoviště, s tím, že si tam dáte pohodlně schůzku s potřebným servisem, může podobný typ stavby fungovat i u nás na okrajích větších měst a být strážní věží nebo pomyslnou bránou města.
P+R na Aktuálně Vích 23.02.12 18:01
http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/praha/clanek.phtml ?id=731593
pěkný přehled současné situace P+R v Praze.
Doparava v klidu - ÚAP 2014 Tomáš Vích 03.05.15 14:11
Doplnil jsem do obrázků aktuální přehled rozvoj P+R v Praze dle ÚAP 2014:
"Systém záchytných parkovišť v současnosti disponuje 16 parkovišti ve 13 lokalitách s kapacitou 3 008 parkovacích stání. Předpokládaná celková kapacita záchytných parkovišť systému P+R na území hlavního města by měla v budoucnu dosáhnout 12 000–14 000 stání. V posledních letech však počet parkovišť P+R a kapacita parkovacích stání stagnuje."
Přehledová mapa P+R Mnichov Tomáš Vích 04.05.15 10:26
Děkuji Ivanu Lejčarovi, doplněna přehledová mapa P+R Mnichov 2010.
Sdílení aut Tomáš Vích 17.05.15 09:47
Ještě tu s dovolením udělám PR pro P+R: u nás na rozdíl od světa je zatím sdílení aut - carsharing - velmi alternativní záležitostí a jistě ho boom teprve čeká. Naše silo na auta by mohlo sloužit i jako nízkoprahová půjčovna aut, kde můžete mít auto dlouhodobě zarezervované, myté, servisované, pojištěné a zároveň ho denně používat na dopravu ze satelitu do města i na dovolenou. Auto ne pro sebereprezentaci, ale pro dopravu. Revoluce či evoluce?
Park Tower = Brány města Tomáš Vích 13.03.17 17:06
Hong Kong Park Tower se stala inspirací pro Brány města - 11. kapitolu románu Náměstí sametové revoluce, který jsme v roce 2015 spolu s Peterem Balharem opublikovali na pokračování zde na mém blogu. P+R i v Praze?


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Kontrolní kód
Kontrolní kód
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.