Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nádraží Brno
Z čeho vlastně vybíráme?
Komentáře
Podoba nového nádraží Pavel Boucník 16.11.17 09:19
Dobrý den, architektonická pdooba nového nádraží ve variantě Řeka ještě nebyla řešena. Architektonické soutěže z roku 2016 byla primárně zaměřené na urbanismus nově vzniklého území, nikoliv na samotné nádraží. Byť zejména v soutěži na podobu města s nádražím Petrov se soutěžící hodně zaměřili na podobu nádraží. Ve varinatě Řeka vítězná návrh klade jedinou podmínku: prostupnost územím. Už žádné další bariéry v prostupnosti městem. Jak bude vypadat samotná budova bude nádraží, bude určitě předmětem samostatné soutěže. Ale teď jsme na začátku. Rozhodnout, která z 11 navržených variant řešení Železničního uzlu Brno bude vybereme. "Stručný" výběr ze Studie proveditelnosti 2017 o urbanismus jsem dal na: http://www.boucnik.cz/studie-proveditelnosti-2017-urbanismus -a-rozvoj-brna/
Jejda! Tuto stránku nelze nalézt.DC64 Skřivánek 30.11.17 13:10
Jejda! Tuto stránku nelze nalézt.

Zdá se, že na tomto místě nebylo nic nalezeno. Možná zkusit jeden z níže uvedených odkazů nebo hledat?


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Kontrolní kód
Kontrolní kód
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.