Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Atelier Ondřej Císler picture
* 2010 - Praha, Česká republika

Bechyňova 7, 16000 Praha
tel: +420 777 194 071
fax: +420 233 334 036
e-mail:
web:
Císler picture Ondřej Císler
hlavní architekt
* 1972 - Lusaka

Atelier Aoc poskytuje komplexní architektonické a inženýrské služby od studie až po realizaci včetně obstarání územního rozhodnutí a stavebního povolení, prováděcího projektu a autorského dozoru během stavby.  Máme zkušenosti s náročnými interiery, vilami, činžovními domy, developementy, veřejnými prostory, projekty kulturních staveb (divadlo, galerie, koncertní sál, knihovna) a škol, a jsme připraveni uchopit jakýkoliv další typ projektu. Ke každému zadání přistupujeme individuálně, představuje pro nás vždy nový a  samostatný problém vyžadující pečlivé studium a úzkou spolupráci s klientem. Naším hlavním vodítkem je ideál „krásného stavění“, bez ohledu na stylové zařazení a velikost investice. Spolupracujeme se širokým týmem architektů inženýrů, výtvarníků a teoretiků.

Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.