Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
ASKO a.s. picture
ASKO a.s.
Na Pankráci 30 A, 140 00 Praha
tel: +420 222 939 851
e-mail:
web:

Otevírací doba:
Po - So:  9.30 - 18.00
Ne: Zavřeno

Krásné podlahy na krásném místě s příjemným personálem to vše nabízí Showroom společnosti ASKO, který se nachází v Praze 4, v ulici na Pankráci 30 A.

Na své si přijdou jak zastánci laminátových podlah klasických  dřevodekorů v provedení dub, buk, ořech, javor, jasan a další, tak milovníci trendů a módních novinek. Pro ně máme připravenou kolekci od firmy Parador, navrženou světovými designéry, která každého upoutá svými odvážnými a nespoutanými dekory v nejrůznější kombinacích barev a materiálů, které byly přeneseny na dekorační papír.  Mohou se těšit také na podlahy s lesklým povrchem od firmy Kronotex.
Ti, kteří si pak naopak potrpí na kouzlo starých časů, jistě ocení patinované dekory, které jsou zastoupeny v řadě kolekcí.Pro ty, kteří mají lásku  k přírodě a především ke dřevu a rádi se jim obklopují, máme dobrou zprávu.
Na Showroomu společnosti ASKO nabízíme jak klasické dřeviny, které představují nadčasovou eleganci a ukazují, že i klasiku lze interpretovat novým způsobem, tak nové atraktivní druhy dřev s různou povrchovou úpravou, různými vlastnostmi a velkým počtem formátů lamel. Naprostým trendem současnosti v oblasti dřevěných podlah jsou nová prkna vyrobená z historicky starého dřeva, které ukazuje zralost a známku věku. Vaši pozornost zajisté přitáhnou dekory specifické povrchovou úpravou jako je katrování.


V neposlední řadě Showroom ASKO obohatil svou nabídku sortimentu o trend současnosti v podlahových krytinách a tím jsou vinylové podlahy. Showroom nabízí vinylovou podlahu značky  Parador.

Věříme, že bohatý sortiment spojený s příjemnou atmosférou showroomu a vstřícným kvalifikovaným personálem Vás osloví a přijdete se k nám podívat osobně.

Těšíme se na Vás

Showroom ASKO
(největší distributor podlah PARADOR, Kronotex,Europarkett)

Související články
Návštěvnost: 4543 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.