Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Architekti Hrůša & spol., Ateliér Brno
* 1991 - Brno, Česká republika

Žižkova 5, 602 00 Brno
tel: (+420) 541 243 829
fax: (+420) 541 243 831
e-mail:
web:
Hrůša picture Petr Hrůša
hlavní architekt
* 1955 - Brno
Igor Bielik
Marketa Hrůšová
Vít Zenkl

Ateliér Brno byl založen v roce 1991 autorizovaným architektem Petrem Hrůšou. V r. 1992 bylo založeno sdružení s Ing. arch. Petrem Pelčákem. Od roku 1998 proběhla transformace na společnost s ručením omezeným - do r. 2007 pod názvem „Architekti Hrůša & Pelčák, Ateliér Brno, s.r.o. Roku 2008 byl změněn název společnosti na Architekti Hrůša & spol., Ateliér Brno, s.r.o. s jednatelem Petrem Hrůšou.
      Společnost je nezávislé architektonické studio, jehož nezávislost a odpovědnost podléhá předpisům České komory architektů. Zaměřuje se výhradně na zpracování a dodávku veškerých projekčních prací souvisejících s investiční činností včetně výkonu autorského dozoru, ale také na kompletní výkon inženýrské činnosti v souvislosti s projektovou činností a realizací staveb, na poradenskou a konzultační činnost při přípravě staveb a investic. Pro zahraniční investory společnost běžně plní zakázky i v anglickém a německém jazyce. Práce společnosti jsou pravidelně uveřejňovány v architektonických publikacích a získávají ocenění v architektonických soutěžích, kterých se společnost účastní.

Realizace a projekty

Literatura
100 Kč

Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.