Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Bruto picture
Bruto
* 2004 - Lublaň, Slovinsko

Mesarska 4d, SI-1000 Lublaň
tel: + 386 1 232 21 95
fax: 386 1 232 21 97
e-mail:
web:

Zahradní a architektonické studio BRUTO založil v roce 2004 Matej. Ateliér se zabývá navrhováním a projektováním přírodních krajin ve všech oblastech a druzích krajinářské architektury, různých velikostí a programových druhů a pro všechny druhy klientů. Mezi práce ateliéru BRUTO patří interiéry, veřejná místa, městské prostory, veřejné parky, hřbitovy a pamětní parky, společné krajiny, průmyslové a dopravní krajiny, chráněné a historicky cenné krajiny a přirozené kulturní krajiny.
Po vystudování Fakulty krajinářské architektury na univerzitě v Lublani v roce 1995 Matej Kučina podnikl další studium na Škole krajinné architektury a environmentálního plánování na státní univerzitě v Utahu (1996) a začal spolupracovat s kanceláří P Walker, W Johnson a Partners v Berkley. V roce 2002 založil společně s Marko Studenem Spacelab, laboratoř prostorového navrhování.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 7298 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.