Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
ATELIER 8000 spol. s r.o.
* 1990 - České Budějovice, Česká republika

Radniční 7, 370 01 České Budějovice
tel: (+420) 386 352 737
e-mail:
web:

Vocelova 1, 120 00 Praha 2
tel: (+420) 224 422 411
e-mail:
web:


Krupauer picture Martin Krupauer
architekt
* 1960 - České Budějovice
Střítecký picture Jiří Střítecký
architekt
* 1954 - Třebíč

Atelier 8000 spol. s r. o., to je komplexní služba zákazníkovi. Investor má pouze dvě starosti: podnikatelský záměr a zdroj financování na jeho realizaci, vše ostatní je otázkou profesionality stavění - architektura, projekt, inženýrská činnost, organizace a kontrola realizace.

Realizace a projekty

Výstavy
Stavitelství - Galerie Na Dvorku, České Budějovice, 1987
Galerie Jaroslava Fragnera, Praha, 2004
Kulturní centrum Solnice, České Budějovice, 2004

ATELIER 8000 spol. s r.o. byl založen v roce 1990 architekty Martinem Krupauerem a Jiřím Stříteckým na základě touhy stavět - realizovat stavby s maximální mírou tvůrčí a pracovní svobody a odpovědnosti vůči klientovi - investorovi. Tato snaha, přesvědčení o architektovi, jako člověku, který je klientovi zodpovědný za celý průběh díla od návrhu až po realizaci, vedla k vybudování týmu schopného profesionálně zajistit celý průběh stavby.

ATELIER 8000 spol. s r.o. zpracovává zakázky v hodnotách desítek až mnoha set miliónů korun, vlastními silami zajišťuje architektonickou, stavebně-inženýrskou a provozní složku projekční práce. Dlouhodobě spolupracuje s řadou specializovaných profesí, cílem je kontinuita práce, vztahů a úspěch projektu ve všech fázích.

Tvůrčí projekční a manažerské zkušenosti jsou podloženy projektováním širokého typologického spektra, stavby jsou realizovány i v nejnáročnějších prostorových, stavebně-technických, územních a obchodních podmínkách.

V současné době má ATELIER 8000 spol. s r.o. dvě pobočky v Českých Budějovicích a v Praze. Autorizovaným zástupcem je architekt Martin Krupauer - majitel firmy.

ATELIER 8000 spol. s r.o. zaměstnává kolem 45 kvalifikovaných zaměstnanců - architektů, stavebních inženýrů, TZB inženýra - koordinátora, statika, specialisty na projektové řízení, pracovníka projektové kontroly, administrativní a pomocné pracovníky.

Zkušenosti atelieru jsou získávány a prověřovány při spolupráci se světově proslulými kancelářemi jako Architectures Jean Nouvel, Frank Gehry, Altoon + Porter, Benoy, Abbey a  významnými klienty, jako jsou ING GROUP, Telefónica, E.ON, ČSOB, IKANO, ECM, Rodamco, MCA, UBM, Škoda Auto, SKANSKA, Prior, SMC Development, Passerinvest Group a další.

Literatura
100 Kč
 
450 Kč

Související články
Návštěvnost: 23928 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.