Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
GROUP A
Pelgrimsstraat 3, 3029 BH Rotterdam
tel: (+31) 102 440 193
fax: (+31) 102 449 990
e-mail:
web:

GROUP A je ateliér zabývající se architekturou, urbanismem a interiérovým designem. Studio vedou Adam Visser, Folkert van Hagen, Maarten van Bremen a Philip Vencken.
Mezinárodní tým tvoří 35 architektů a 7 dalších zaměstnanců.
Všichni sdílíme jeden otevřený atelierový prostor, což podněcuje spolupráci mezi členy týmu i našimi návštěvníky, kteří se s námi střetávají v tomto dynamickém a krativním prostředí.
Vždy nás motivovala touha učit se a poznávat nové. Práce na různorodých architektonických zadáních a spolupráce s novými klienty nám umožňuje dále rozvíjet své dovednosti. Dialog, nové výzvy a stálý proces poznávání podporují trvalý vývoj naší práce. Vývoj tvoří jádro naší existence coby architektů. Vývoj nelze nikdy pokládat za statický nebo neměnný fakt. Snaha o dialog a výměnu znalostí představuje ideovou podstatu našeho studia a umožňuje nám vnímat každý projekt jako svěží a dynamický proces.
V kultuře naší kanceláře nepokládáme zkušenost za hodnotu vázanou k určitému specifickému užití. Vidíme ji spíše jako kontinuální, vyvíjející se proces. Způsob, jímž lidé žijí, pracují a relaxují je dynamický - a vyžaduje tedy otevřený přístup bez předsudků. Díky tomuto postoji je studio GROUP A schopné hledat nová řešení bez toho, aniž by bylo omezeno okolnostmi.

Realizace a projekty
Související články
Návštěvnost: 15074 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.