Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Sudjić picture
Deyan Sudjić
* 1952 - Londýn, Velká Británie

Biografie
Deyan Sudjic se narodil roku 1952 v Londýně jogoslávským manželům. 1976 vystudoval architekturu na University of Edinburgh. 1983 byl prvním redaktorem Blueprint Magazine a pracoval pro řadu britských novin včetně The Sunday Times a The Guardian. Čtyři roky byl hostujícím profesorem na teorii navrhování na Umělecko-průmyslové škole ve Vídni. V současnosti dělí svůj čas mezi Londýn, kde je kritikem architektury pro týdeník The Observer a hostují profesor Royal College of Art, a Miláno, kde je dlouholetým šéfradaktorem časopisu Domus. Je autorem mnoha úspěšných publikací a o architektuře jako 100-Miles City, Cult Objects a Architecture Pack, stejně jako monografií o John Pawson, Ron Arad a Richard Rogers.

Realizace a projekty
Související články
Návštěvnost: 17662 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.