Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ogrin picture
Dušan Ogrin

Biografie
Dušan Ogrin je emeritní profesor zahradní architektury, který stál u zrodu studijního programu krajinářské architektury na Univerzitě v Lublani, kde vyučoval navrhování, teorii a historii krajinářské architektury. V roce 1972 zavedl obor krajinářské architektury na biotechnologické fakultě na postgraduální stupni a o čtyři roky později na vysokoškolské úrovni. Jako hostující profesor vyučoval obor krajinné architektury na řadě univerzit v Evropě, Americe a Asii. 1983-92 vyučoval na Harvardské universitě. Je pravidelným přednášejícím o plánování a tvorbě krajiny na univerzitách v Záhřebu a Pekingu. Jeho vědecké práce jsou v první řadě zaměřeny na základní problému související s teorií krajinné architektury, generaci krajinných forem, obtížemi a projektovým jazykem. Vede výzkumné projekty v oblasti bydlení a plánovacích metod, hodnocením krajiny a teorií městské krajiny.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 7465 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.