Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Lišková picture
Miriam Lišková
* 1973 - Žilina, Slovensko

SLLA Architects
Klariská 10, 81103 Bratislava
tel: +421 948 190 031
e-mail:
web:

Biografie
Miriam Lišková vystudovala architekturu a urbanismus na Fakultě architektury Slovenské technické univerzity v Bratislavě a Ecole d'architecture de Lyon. Společně s Michalem Sulem založili v roce 2003 v Barceloně SLLA Architects, od roku 2008 se sídlem v Bratislavě. SLLA se věnuje projektům v různých geografických, sociálních a kulturních situacích na Slovensku, v České republice, Rakousku, Španělsku a v Keni. Za projekt Komunitního centra Máj v Českých Budějovicích vzešlý na základě architektonické soutěže získali ocenění Slovenské komory architektů CE∙ZA∙AR 2015 a nominaci na Mies van der Rohe Award – Evropskou cenu za architekturu 2015. Na základě vítězného návrhu v mezinárodní urbanistické soutěži na území Siemensäcker ve Vídni je SLLA součástí kooperativního procesu plánování nové zástavby veřejného bydlení s veřejnou a sociální vybaveností, živými prostory ulic a náměstí bez automobilové dopravy a podélným parkem jako centrálním veřejným prostorem. SLLA v současnosti připravuje ve spolupráci s UN-Habitat, programem OSN pro lidská sídla, a Fakultou architektury Slovenské technické univerzity v Bratislavě, Centre of Urban Studies Nairobi a Escuela Técnica Superior de Arquitectura de Madrid, v rámci projektu Safer Cities sérii workshopů v Bratislavě, Nairobi a Madridu zaměřených na zlepšování podmínek pro život ve městech.

Realizace a projekty
Související články
Návštěvnost: 2530 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.