Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
ARCHCON atelier, s.r.o. picture
ARCHCON atelier, s.r.o.
Národní obrany 826/31, 16000 Praha
tel: (+420) 226 805 075
mob: (+420) 776 725 259
e-mail:
web:

Ateliér nabízí architektonické a projektové služby v oboru pasivních a nízkoenergetických dřevostaveb. Těžiště tvorby tvoří exkluzivní rezidenční projekty postavené na individuální koncepci, která se odvíjí od hluboké analýzy potřeb a přání investora a pochopení genia loci.  Nezastupitelnou roli ve tvorbě ateliéru sehrávají také projekty ve veřejné sféře - stavby pro vzdělání, administrativu a výzkum, pro které se v maximální možné míře snaží využít technologii dřevostaveb.

Ateliér realizuje své návrhy dřevostaveb ve spolupráci s realizační firmou Dřevostavby Biskup, s.r.o., se kterou každoročně pořádá cyklus přednášek na téma dřevostavby a úsporné bydlení Hovory o dřevu.

Filozofie ateliéru
Klient je náš partner
Zájmy klienta klademe na první místo. Vytváříme vysoce individuální projekty vycházející z hluboké analýzy klientových potřeb. Cenu domu držíme pod kontrolou.

Kvalitu stavíme na pracovním týmu
Zaručujeme dokonalou souhru mezi projekcí a realizací. Výhodou našeho pojetí práce je přesnost informací a jejich vzájemná provázanost.
Návštěvnost: 2485 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.