Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
AGROP NOVA a.s. picture
AGROP NOVA a.s.
Ptenský Dvorek 99, 798 43 Ptení
tel: +420 582 319 235
fax: +420 582 319 249
e-mail:
web:
web:

Společnost AGROP NOVA a.s. vznikla v roce 2001, kdy navázala na tradici výroby třívrstvých masivních desek (biodesek) společnosti Agrop s.r.o., která byla postavena v r. 1992 na zelené louce. Dnes je jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných vícevrstvých desek v Evropě. Továrna od roku 2001 prochází velmi dynamickým rozvojem. Dnes zpracovává přes 60.000 m³ řeziva ročně a vyrábí přes 1.300.000 m² (640 kamiónů) vícevrstvých desek ročně. Velkou předností výroby je moderní způsob likvidace dřevěného odpadu, a to výrobou ekologických dřevěných briket v objemu cca 800 t měsíčně.

Nosným výrobním programem společnosti jsou vícevrstvé desky AGROP (SWP) z jehličnatého řeziva, které mají velmi široké možnosti použití v interiéru i exteriéru. Společnost investovala v minulých letech s využitím dotačních programů do vývoje nových výrobků a do nových technologií. Výsledkem je navýšení výrobní kapacity, zlepšení finální povrchové kvality desek a především větší flexibilita ve formátech a tloušťkách.  Díky vývoji a především díky novým technologiím se podařilo výhody vícevrstvých desek zhodnotit v produktech s významně vyšší přidanou hodnotou pod značkou NOVATOP. 

NOVATOP jsou velkoformátové panely z  vrstveného masivního dřeva (CLT). Jednotlivé komponenty ve formátech až 3 x 13 m se vyznačují vysokou pevností, stabilitou a mimořádnou statickou únosnosti. Vytváří masivní, bezpečnou a skutečně celodřevěnou konstrukci. Jsou k dispozici tři základní prvky: panely pro stěny, speciální žebrové elementy pro stropy a střechy a vícevrstvé desky (biodesky) pro přesazené střechy, opláštění aj. Zcela zásadní je kvalita materiálu a vlastnosti hotové stavby  - konstrukce NOVATOP je zaručeně vzduchotěsná, difuzně otevřená a má mimořádné tepelně izolační a akustické vlastnosti. Komponenty jsou dodávány s vysokou přesností všech detailů přímo na stavbu, montáž je díky velkým formátům a prefabrikaci rychlá a jednoduchá, celý objekt se sestaví jako stavebnice během několika hodin. Jedinečné je u této technologie využití pohledové kvality smrkového dřeva, protože nosná konstrukce může zůstat zároveň i vnitřním povrchem! Systém je vhodný pro stavbu rodinných i bytových domů, administrativních budov, průmyslových hal, ale také pro rekonstrukce, přístavby, nástavby apod.
NOVATOP je vysoce efektivní pro úsporné a pasivní dřevostavby, nabízí řešení i do seizmických a záplavových oblastí.

Záruky kvality
Všechny výrobky se vyrábí v České republice a jsou zpracovávány převážně ze dřeva českých jehličnanů za dodržování přísných ekologických předpisů, výrobní proces splňuje přísná kritéria pro celou řadu certifikací vč. Natureplus. Komponenty systému NOVATOP byly vyvinuty ve spolupráci s experty z oboru dřevostaveb ve Švýcarsku a Rakousku, ve spolupráci s německou Technickou Univerzitou v Karlsruhe a mnoha dalšími českými institucemi (např. ČVÚT Brno, Centrum pasivního domu aj.). Výroba se vyznačuje profesionálními a optimalizovanými výrobními postupy. Pro formátování a opracování se používá nejmodernější CNC zařízení, které pracuje podle CAD/CAM dat, a celý výrobní proces je kontrolován digitálně.

Reference
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.