Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
ACO Stavební prvky spol. s r.o. picture
ACO Stavební prvky spol. s r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
tel: +420 567 121 711
fax: +420 567 121 729
e-mail:
web:

"Komplexní řešení hospodaření s povrchovými vodami"


Společnost ACO Stavební prvky spol. s r.o. nabízí komplexní řešení v oblasti hospodaření s povrchovými vodami. Systémový řetěz propojuje jednotlivé oblasti odvodnění, počínaje sběrem vody, jejím čištěním, zadržením a následným odvodem.

Srážkové vody jsou z povrchu odváděny co nejrychleji a co nejefektivněji pomocí odvodňovacího systému, který zajistí ochranu, bezpečnost a pohodlí osob, budov a dopravních cest. ACO nabízí ucelenou řadu odvodňovacích žlabů, navržených v závislosti na specifických požadavcích konkrétního projektu.V oblastech s potencionálním rizikem úniku ropy nebo částic těžkých kovů obsažených v povrchových vodách je zároveň nezbytné tyto vody čistit. Jedná se převážně o povrchové vody z parkovišť, čerpacích stanic, myček nebo jiných dopravních ploch. Součástí systémového řešení je proto i  čištění odpadních vod a společnost ACO nabízí řadu odlučovačů tuků a těžkých kovů z betonu, plastu nebo oceli.  
V souladu s prognózami silných a častějších dešťových srážek bude v budoucnu stále aktuálnější riziko záplav.  Současné kanalizační systémy jsou schopny se vyrovnat pouze s průměrnými srážkami.  Během velkých průtrží se tak může kanalizace velmi rychle zahltit a způsobit škody na ulicích i budovách.
Vsakovací a retenční systémy ACO zajišťují, že objemy vody zůstanou v drenážním systému, kde mohou být náležitě kontrolovány. Tato část hospodaření s  povrchovými vodami zlepšuje ochranu a bezpečnost v extrémních situacích a zároveň umožňuje opakované využití vodních zdrojů.

Collect: shromažďovat, pojmout a zachycovat Clean: předčistit, čistit a upravovat Hold: podržet a zadržovat Release: čerpání, odvod a opětovné využití


Technická podpora pro projektanty a architekty:
Peter Majtán (pmajtan@aco.cz)
Pavel Edr pedr@aco.cz (region Čechy)
Související články
Návštěvnost: 4422 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.