Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
News
Product of the month
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
Střešní dveře na terasy a střešní zahrady – design bytu a chytré řešení
[produkty] - Střešní terasy s vířivkou, bylinkami či jedlými keři. Často jim chybí komfortní přístup. Střešní dveře Solara jsou konstruované pro běžný sklon a šířku schodišťového ramene.
Neviditelný posuvný systém PREMIUM
[interiér] - Dosud bylo použití skrytého posuvného systému do stropu pro těžké dveře téměř neřešitelným problémem. Hliníkový posuvný systém PREMIUM však dokazuje, že každá překážka je nakonec vždy zdárně vyřešena.
Léto s DEDONEM a Philippem Starckem
[nábytek] - DEDON, výrobce venkovního nábytku, který se specializuje na avantgardní design s použitím tradičních, ale i high-tech materiálů. Novinky pro letošní sezónu jsou konkrétně z teaku, litého hliníku, a hrubých textilií.
Daily news
Velká posuvná střešní okna
[produkty] - Plochá i šikmá střecha může být nádherně prosklená. A velké části se mohou odsouvat do strany. Spolehlivý český systém PERSPEKTIV je prověřený mnoha lety vývoje na českých a zahraničních stavbách.
Schüco rozšiřuje nabídku o vlastní ochranné zábradlí k plastovým oknům
[produkty] - Vyrobit vysoká okna, sahající od podlahy až ke stropu, není žádný problém ani v sortimentu plastových oken. Je však třeba dodržovat platné standardy a regulace v oblasti bezpečnosti.
Zkuste plot z betonových desek
[exteriér] - Mezi hlavní výhody železobetonového montovaného plotového systému společnosti PRESBETON patří snadná výstavba, úspora času a jednoduchá údržba.
Jak vybrat správná okna? know-how
[produkty] - Okna mají zásadní vliv na charakter a funkčnost domu, nepodceňte jejich výběr a ušetřete si starosti. Náš partner JANOŠÍK OKNA-DVEŘE spustili novou sekci "jak vybrat správná okna? know-how".
Fantazie architektury: Údolní stanice lanovky Seiser Alm
[materiály] - Nově otevřená údolní stanice v horské vesničce Seis am Schlern je navzdory své efektní velikosti zásluhou hliníkové fasády PREFY dokonale zakomponována mezi strmé horské masivy a do alpské krajiny.
Letní exploze: mozaiky!
[materiály] - Exploze barev v nápaditých dekorech. Retro design a precizní provedení. Španělská značka Hisbalit právě teď nabízí architektům obrovské možnosti.
Pergola Eva s pohyblivou střechou
[produkty] - Pergoly se stávají jednou z nejoblíbenějších metod zastínění teras. Jsou však chvíle, kdy není stín na zahradě žádoucí. Řešení v podobě možnosti slunce i stínu přináší hliníkové pergoly se stahovací střechou.
VELUX představuje unikátní světlík s bezrámovým zasklením
[produkty] - Elegantní minimalistický světlík představuje skvělé řešení pro všechny, kteří plánují prosvětlení prostor pod plochou střechou a očekávají od střešního okna více než štít proti nepříznivému počasí.
Architekt Jan Dvořák exemplárním příkladem
[výstavy] - Třídílná výstava Nechtěné dědictví. Architekt Jan Dvořák (1925-1998) je obsáhlým exkurzem do minulosti a upřímným zpytováním současnosti.
Moderní stavba The Word podporuje kreativního ducha. I díky dobré akustice.
[interiér] - Národní centrum psaného slova The Word je ikonickou budovou v samém srdci South Shields. Budova je koncipována jako moderní rotunda.
Hager na návštěvě u architekta: ti architekti
[interiér] - Máte mezi domovními spínači nějakého favorita? Našeho favorita poznáte z našich realizací jednoznačně. Je to Berker 1930 v bakelitovém provedení. Ten nám k našemu stylu, přístupu i k jednotlivým projektům sedí nejčastěji.
Bezpečnost jako klíčové kritérium při výběru plastových oken
[produkty] - Až v 80% případů vstupují pachatelé do rodinných domů okny, posuvnými systémy a vedlejšími, nejčastěji balkonovými, dveřmi.
Obložková hliníková zárubeň DYNAMIK
[produkty] - Odolnost vůči vodě a vlhkosti, možnost atypických rozměrů i tvorba světlíků… to jsou přednosti obložkové hliníkové zárubně DYNAMIK, která přináší funkční vlastnosti i svěží design především pro komerční prostory…
POLIFORM: Týden pro architekty & designéry
[nábytek] - Při příležitosti otevření nového showroomu italské značky Poliform pořádá výhradní prodejce Týden pro architekty a designéry.
Společnost Armstrong představuje své nejzajímavější evropské projekty v publikaci A Book 2017
[knihy] - Jako každý rok vydává přední výrobce stropních podhledů Armstrong přehled nejnovějších projektů, při jejichž realizaci byly využity jeho produkty.
Zátěžové koberce nové generace
[produkty] - O kolekci kobercových čtverců Freestile se dá bez nadsázky hovořit jako o revoluci v oboru koberců a podlahových krytin. Novinka od německého výrobce Object Carpet v sobě spojuje všechny hlavní výhody textilních i tvrdých podlahovin.
Pod pergolou v unikátním bytovém projektu
[produkty] - Dům v Ropici v Moravskoslezském kraji je unikátní zejména svým konceptem. Pod jednou velkou střechou zde společně bydlí mladá rodina a oba jejich rodičovské páry. Vznikl tak ojedinělý vícegenerační rodinný dům v komunitním stylu.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
July 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.