Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb
JAP
SEARCH   in      
News
Product of the month
Robustní Berker Q.7
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
Pro váš klidný spánek
[interiér] - Postel "Bloom" od německé jedničky ve výrobě postelí, Schramm, to je souhra mimořádně jemných barevných odstínů a maximálního komfortu.
Výhody svítidel na magnetických profilech Delta Light
[produkty] - Přisazené i zápustné světelné profily jsou již standardním sortimentem u většiny výrobců svítidel. Společnost Delta Light jako součást katalogu The Lighting Bible 12 představila inovativní sérii magnetických profilů Splitline.
Ateliérová okna pro památkové zóny
[produkty] - Střešní prosklení Solara HISTORIK prosvětluje učebny v podkroví základní školy v Praze.
Daily news
PŘIHLASTE SVÉ PROJEKTY ještě dnes! Uzávěrka soutěžní přehlídky SMART SPACE & LIVING se kvapem blíží!
[soutěže] - Ještě do konce listopadu 2017 mohou tvůrci projektů moderního bydlení přihlásit své návrhy do soutěžní přehlídky SMART SPACE & LIVING.
Cupak Design: ručně vyráběný nábytek s osobitým charakterem
[design] - Dřevěný masiv, řemeslné zpracování a individuální přístup ke každému výrobku. V řemeslné dílně v srdci Beskyd vzniká pod značkou Cupak Design originální nábytek.
Novinka: unikátní zešikmený podhled Ecophon
[interiér] - Společnost Ecophon právě uvádí na trh podhledový systém Focus™Ez. Jedná se o mírně zešikmený panel s ostrou hranou, který lze do rastru umístit v jakémkoliv směru. Rozměr panelu je 600x600x40 mm a je snadno demontovatelný.
Příkladná městská konverze
[fasády] - Městský bytový dům na sebe poutá pozornost kolemjdoucích barevnými balkony a rafinovaným fasádním obkladem. Vznikl z opuštěné kancelářské budovy na rohu ulic Miletičova a Prievozská v Bratislavě.
Nerezové zábradlí
[produkty] - Zábradlí vyrobené z nerezové oceli AISI je určeno pro betonová i montovaná schodiště, balkóny či balustrády. Je možné ho využít jak v interiéru, tak exteriéru.
Hravá dlažba ALTERNO
[produkty] - Trendem poslední doby jsou dlažby, které jsou tvořeny různě velkými kameny, z kterých lze vytvářet zajímavé a originální sestavy. To několikanásobně platí i pro novinku, se kterou přišla na trh v letošním roce společnost PRESBETON.
Povrchové úpravy betonových výrobků PRESBETON
[produkty] - Vedle různých barevných variant dnešních moderních průmyslově vyráběných betonových výrobků se hojně uplatňuje rovněž rozsáhlá škála dodatečných úprav jejich povrchů. PRESBETON nejsou v tomto ohledu výjimkou.
Velký, větší, největší…
[produkty] - Materiály a technologie v architektuře se stále vyvíjejí. Aktuálním trendem jsou velkoformátové obklady a dlažby. Ve velikostech až 160 x 320 cm, tedy před několika lety zcela nemyslitelných. Využijte je pro svou práci a kreativitu.
Virtuální realita v showroomu Stopka: inspirace pro vaše bydlení!
[trendy] - V showroomu Stopka v Klimentské 48 je připraven prostor určený pro váš výlet do jedinečných interiérů. Navštívit můžete i mezonetové byty či se podívat na terasu, nahlédnout do kuchyní, nechat se inspirovat při vybavení veškerých místností.
Masivní výskyt řas a plísní na českých zateplených fasádách
[trendy] - Většina vlastníků zateplených domů starších 10 let se potýká s problémem zelenajících fasád, které se postupně stávají jejich noční můrou. Jsou opravdu plísně na fasádách vážným problémem? Proč vznikají a jak se jich zbavit?
Stůl foxx_e
[interiér] - Lékaři potvrzují, že narůstá výskyt nemocí vyvolaných nadměrným sezením, a radí střídat práci vsedě a vestoje. Jak to ale udělat, když máte rozdělanou práci, a nemůžete přejít ke stolu pro práci vestoje? Řešením je foxx_e od Wiesner-Hager.
Tkaný vinyl – bezkonkurenční podlahový materiál
[interiér] - Tkaný vinyl se dá bez nadsázky nazvat podlahovým materiálem nové generace - kombinuje v sobě totiž zdánlivě neslučitelné vlastnosti: vysokou odolnost vinylu a tradiční estetiku tkaných koberců.
Stahovací půdní schody ARISTO
[produkty] - Nedostupné půdní či nadstropní prostory a málo místa pod nimi. Situace, která rozhodně není řešitelná klasickým schodištěm a stálé vytahování a uklízení žebříku po čase omrzí. Ideálním řešením jsou stahovací schody ARISTO.
LivingArt obrazy – spojení umění a zeleně
[interiér] - Zelená architektura je absolutním trendem dnešní doby. Živé vertikální zahrady se díky svým mimořádným vlastnostem staly součástí mnoha residenčních i kancelářských projektů. Živé vertikální zahrady také velmi příznivě ovlivňují psychiku a náladu.
Bubliny v kuchyni
[interiér] - Miele Center Stopka společně s DSC Gallery představili unikátní projekt - Bubblekitchen. Jde o spojení umění, špičkového designu a top gastronomie.
Hager na návštěvě u architekta: Denisa Strmisková
[interiér] - Nepracuji jako klasický architekt - intuitivně pracuji s pocity a emocemi, skrze přátelskou komunikaci s klienty a konkrétními požadavky, které projekt potřebuje.
Zdící systém Liapor: vynikající poměr tloušťky a termo- akustických parametrů
[materiály] - Sortiment Liaporu je ucelený a promyšlený. Najdete v něm tvárnice pro obvodové zdivo, nosné stěny, příčky, překlady a široký sortiment doplňků.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
November 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.