Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb
JAP
SEARCH   in      
News
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
VELUX přiveze na FOR ARCH také virtuální realitu
[veletrhy] - Společnost VELUX Česká republika představí na letošním stavebním veletrhu FOR ARCH kromě novinek a kompletního portfolia oken a stínicích doplňků také několik zajímavých a divácky atraktivních témat.
Křeslo poi
[kanceláře] - poi je zástupce generace otočných křesel: vyvážení estetických prvků a promyšlené ergonomiky kombinuje dokonale ergonomický posed.
Unikátní technologie likviduje řasy a plísně na fasádách
[technologie] - Řasy a plísně na fasádách představují pro zateple- né domy velký problém. Díky unikátní fotoaktivní technologii, vyvinuté ve spolupráci s českými vědci, je ale nyní možné mikroorganismy velmi účinně odstranit a zabránit jejich šíření.
Konference SMART HOME & perspektivy IoT se blíží. Na účastníky čekají ve slosování atraktivní ceny!
[konference] - Přijďte si poslechnout prezentace patnácti řečníků s víceletými zkušenostmi a dozvíte se odpovědi na tyto i další otázky z oblasti Chytrého bydlení a Internetu věcí.
Daily news
Wiesner Hager a ekologie
[trendy] - Představte si, že by každý výrobek nesl štítek s informací, kolik energie či vody se na něj spotřebovalo či jaký vliv měla jeho výroba na skleníkový efekt. Utopie? U Wiesner-Hager už dávno realita!
Nezávislý test LED zdrojů
[testy] - Před čtrnácti dny jsme vzali 7 LED zdrojů se závitem E27 nahrazující klasickou žárovku a nechali je nezávislou firmou METROLUX otestovat ve fotometrické laboratoři.
Nové stropy ve starších domech
[produkty] - Stále více rodin se setkává s tím, že jejich domovy nejsou optimálně navrženy pro aktivní život moderní rodiny. Díky neúměrně vysoké hladině hluku je často zábava s přáteli či hry s dětmi velký problém.
JANOŠÍK přidává do nabídky okno Idontsee
[produkty] - Okno Idontsee je možné kombinovat s bezrámovými okny Noframe a často je využíváno v postranním úzkém provedení jako štěrbinové větrání.
Robustní Berker Q.7 – novinka mezi vypínači na českém trhu
[produkty] - Vypínače Berker patří do portfolia společnosti Hager. Přijďte si prohlédnout novinku Berker Q.7 i další skvosty mezi vypínači Berker. Navštivte stánek Hager na veletrhu FOR ARCH.
Konference „Světlo v praxi 2017“ se koná letos poprvé
[konference] - I Vás srdečně zveme na konferenci "Světlo v praxi 2017", která se koná 21.9. 2017 od 9:00 hod v prostorách kongresového sálu Masarykovy koleje na Praze 6.
Novinky Schüco pro pasivní i aktivní ochranu budov nejen proti slunci
[produkty] - Vhodné stínění chrání před ohříváním prostor, přímým slunečním zářením i oslněním a přispívá k rovnoměrnému rozmístění světla v průběhu dne.
Natural dlažby PRESBETON – Dokonalá imitace přírodních materiálů
[produkty] - Není beton jako beton. Už se Vám někdy stalo, že jste nemohli rozeznat napodobeninu od originálu? U Natural dlažeb si na to budete muset zvyknout.
Konference SMART HOME & perspektivy IOT
[konference] - Sdružení Asociace chytrého bydlení připravuje letos již 3. ročník úspěšné konference s názvem "SMART HOME & perspektivy IoT", která se uskuteční 19. září 2017 v Praze.
3 důvody, proč zastřešit terasu hliníkovou pergolou s posuvnou střechou
[trendy] - V minulém článku jsme vám představili pergolu Eva s posuvnou střechou. Pojďme se nyní podívat na tento systém trošku z vyšší perspektivy.
I díky City modulům žijeme ve světě Pop-up architektury
[trendy] - Firma KOMA MODULAR svými City moduly navazuje na populární Pop-up architekturu. Začátkem prázdnin jste mohli zhlédnout na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech několik zajímavých Pop-up realizací.
Skládaný div mnoha úhlů
[fasády] - Přístavba úřadu evangelicko luterské zemské církve v Bavorsku je důkazem toho, že rohy a hrany mohou vypadat velmi pozoruhodně: mnohoúhlá fasáda na sebe právem poutá velkou pozornost.
Nooi: do domu i do práce
[nábytek] - Produktová řada nooi je stálice mezi produkty Wiesner Hager. V roce 2017 do ní přibyl nejmladší člen - stohovatelná barová stolička dostupná ve dvou výškových nastaveních a osmi barevných kombinacích plastové skořepiny.
Bazény a wellness? Využijte keramiku!
[produkty] - Uprostřed léta představujeme šest hlavních důvodů, proč použít keramickou dlažbu okolo bazénu. A navíc bez omezení v kreativním navrhování.
Jak se vyrábí okna JANOŠÍK? Fotky z výroby.
[partneři] - Podívejte se, jak u JANOŠÍK OKNA-DVEŘE z hranolu vznikají okna do nejvýjimečnějších staveb české architektury. Symbióza poznatků starých truhlářských mistrů s nejmodernějšími technologiemi umožňuje vyrábět okna a dveře nejvyšší kvality.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
September 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.