Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
News
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
Bezúdržbová fasáda budoucnosti
[materiály] - Fasádní systém nevyžaduje žádnou specifickou údržbu, a to po celou dobu životnosti materiálu, která se počítá na sto a více let.
Vše o velkoformátových posuvných systémech. Lehce. Neslyšně.
[produkty] - Pro velkorysé propojení interiéru s exteriérem dnes existuje řada dostupných řešení na vynikající technické úrovni.
Aby okna byla „dokořán“ - zcela skryté kování Schüco AvanTec SimplySmart s úhlem otevření 180°
[technologie] - Vizionářské myšlení s sebou přináší flexibilní design a svobodu v konstrukčním provedení: Takové je i Schüco AvanTec SimplySmart.
Daily news
V Brně vyroste nové Centrum bydlení a designu Kaštanová
[novinka] - Kompletní průřez sortimentem pro vybavení interiérů a exteriérů domu na čtyřech tisících metrech čtverečních u D1 a D2.
Vlastní obraz zvěčněný na stěně
[partneři] - Co učinit stěnu zajímavější pomocí fotky či ornamentu plasticky vyvedeném na zdi?
Valcucine! Precizní kuchyně s detailem.
[partneři] - Bohatou škálou barev, možností výběru běžných i nadstandardních materiálů a rozmanitostí tvarů dokáže uspokojit i nejnáročnější zákazníky.
Cenu EDIDA 2013 získala série Deco
[design] - Inspirací pro sérii byly geometrické a florální dekory, jenž zdobily dlažbu starých patií, později schodiště i chodby činžovních prvorepublikových domů.
Ještěd f kleci 12
[soutěže] - Vítězný projekt a nominované práce dvanáctého kola JFK pořádaného studenty liberecké TUL.
Obchodní centrum v Ingolstadtu ozvláštní fasádní panel PREFA v designu šupin
[materiál] - Architektonicky nejpůsobivější nákupní centrum v jižním Německu.
14. bienále architektury v Benátkách
[výstavy] - Nejdelší bienále v dějinách s největším počtem národních expozic a nejmenším počtem architektonických star analyzujících základní kameny architektury.
TAK ZNÁMÉ A PŘESTO ÚPLNĚ JINÉ. TIERRAS OD MUTINY.
[design] - Hlavní inspirací kolekce se stal proces sedimentace, který čerpá ze staletími prověřených zkušeností středomořských řemeslníků.
Dřevostavba VESPER HOMES v Žatčanech by si bez fermacellu ani „neškrtla“
[partneři] - Architekti z Laboru 13 se rozhodli neumístit stavbu mezi další objekty. Aby bylo možné stavbu v zahradě umístit, bylo nutné redukovat požárně nebezpečný prostor sousední stavby.
CPI City Center Olomouc - fasádní desky Cembrit Cembonit - skryté kotvení
[partneři] - Architektonický ateliér K4 zkombinoval několik druhů fasád - na dominantní hotel autoři navrhli hravou fasádu z vláknocementových desek.
Lumion – nové vizualizace pro architekty
[software] - Zobrazení vizualizace v reálném čase, jednoduchost ovládání a minimální úpravy v různých grafických editorech.
Magnetická kapalina ferrofluid budoucností okenních rolet
[partneři] - Kapalina, která v přirozeném stavu vypadá jako obyčejná černá voda, vložením do magnetických polí zhoustne.
Komplexní knihovna PRESBETON pro Revit Architecture
[software] - Uživatelé BIM softwaru mohou vytvořit neomezené množství variant.
Lepený fasádní systém PREFA REYNOBOND
[materiály] - Možnosti jejich použití jsou téměř nekonečné – od velkoplošných fasádních a střešních realizací, po balkóny a obklady tunelů až po výplně obvodových stěn.
RAKO OBJECT – revoluční změna objektové keramiky
[inovace] - Ucelený systém vzájemně propojených keramických obkladových prvků. Kreativní svoboda při zachování požadovaných technických požadavků.
Zaměstnanci KOMA obědvají v přírodě
[partneři] - Je to již zhruba rok, co se v areálu vizovické továrny na kontejnerové moduly objevila zbrusu nová stavba a ne jen tak ledajaká - přímo a doslova ji můžeme nazvat výkladní skříní modulární výstavby.
Schüco na bienále architektury v Benátkách 2014
[partneři] - "Absorbing Modernity: 1914 – 2014" bude provázet architektonická ztvárnění expozic všech národních pavilonů v rámci 14. mezinárodní výstavy architektury, která začne v Benátkách 7. června.
Main partner
Partners
Links
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
July 2014
arrow
Comic strip
Vrútus: První záloha

TOPlist © archiweb.cz 1997-2014
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.