Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
News
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
13. ročník studentské soutěže Život pod střechou
[soutěže] - Odstartoval 13. ročník architektonické soutěže Život pod střechou, kterou každoročně pořádá společnost VELUX pro studenty středních průmyslových škol stavebních.
Inma Bermúdez – designérka
[design] - Její život se skládá z kontrastu tvořeného rodinným a tvůrčím životem ve vesnickém domě, obklopena psy, slepicemi a zeleninovými záhony a cestováním po celém světě, spjatém s představováním nových produktů.
Celoskleněná okna SKYWALL na rodinném domě v Ostravě
[partneři] - Celoskleněný design z exteriéru. Fixní okna bezrámová. Přírodní dřevo v interiéru, v decentním zastoupením pouze na otvíravých částech. To jsou okna SKYWALL navržená architektem Zdeňkem Fránkem.
Daily news
Přihlaste svůj projekt udržitelné výstavby do soutěže!
[partneři] - Už jen do 21.3.2017 bude otevřena mezinárodní soutěž LafargeHolcim Awards pro projekty udržitelné výstavby. V pěti regionech světa v ní LafargeHolcim Nadace rozdá ceny v celkové hodnotě 2 miliony USD.
Veřejný prostor a City moduly
[partneři] - Firma KOMA MODULAR představuje City moduly jako své prostorové logo a City moduly pronajímá za různými účely využití. City moduly si získaly popularitu mezi architekty, umělci, designéry, městskými zastupiteli i neziskovými organizacemi.
Trend dveřních systémů – skryté zárubně
[interiér] - Klasické zárubně již dávno nesplňují kritéria pro moderní interiérový vzhled. Minimalistické provedení přináší skryté zárubně, které mohou být v podobě subtilního pohledového rámečku, ale také ve zcela bezobložkovém provedení.
Zažijte v Karlíně industriál na vlastní kůži
[design] - V pražském Karlíně se otevřel nový showroom autorského nábytku Vladana Běhala a vybraných světových designových firem z různých částí Evropy, který si postupně získává více a více na oblibě mezi zákazníky a fanoušky designu.
Dobrá akustika půl zdraví
[trendy] - Hluk je součástí každodenního života v rušných městech, především tam, kde se setkává větší množství lidí. Celková míra hluku má prokazatelné účinky na chování lidí a jejich psychickou i fyzickou pohodu.
Světlo v architektuře: rozsviťte to s námi
[výstavy] - Výstava Světlo v architektuře se uskuteční termínu 23.-26. 3. 2017, poprvé v PVA EXPO PRAHA Letňany, kam se pátý ročník této specializované akce přesouvá. Na celé čtyři dny se tak rozsvítí hala číslo 6.
Výstava Herman Miller & druzí na veletrhu Design Shaker
[výstavy] - Začátkem roku proběhne již pošesté na výstavišti PVA EXPO PRAHA výběrová přehlídka interiérového designu Design Shaker. Opět v podobě kurátorského výběru, který nabídne nejprogresivnější české i zahraniční značky a studia.
VELUX spolupracuje s Netatmo v oblasti chytrých inovací v domovech
[trendy] - Chytré domovy a domácí automatizace jsou jedním z největších zákaznických trendů poslední doby.
Oživte si byt LED osvětlením. Krásně nasvítí detaily a ještě ušetříte.
[interiér] - LED světelné zdroje dokáží plně nahradit žárovkové, zářivkové, ale i bodové osvětlení. LED žárovky mají dlouhou životnost a nevadí jim ani časté spínání.
Přehlídky Designblok a Fashionweek opět hostily také unikátní CITY moduly
[partneři] - Návštěvníci Designbloku mohli obdivovat modulární objekty ze CITY modulů v praxi hned na dvou místech v Praze.
Nová střešní krytina – PREFA střešní panel R.16
[produkty] - Mezi letošní střechařské novinky patří střešní panel R.16 od společnosti PREFA Aluminiumprodukte. Jedná se o vysoce kvalitní a odolné hliníkové panely o rozměru 700x420 mm, s tloušťkou 0,7 mm a hmotností pouhých 2,5 kg/m².
Lumion 7
[vizualizace] - Již tradičně vychází ke konci roku nová verze programu Lumion. Tentokrát s heslem "Prožijte prostor". Uděláme malé shrnutí funkcí a vlastností, protože stále jde o program na českém trhu nový a ne každý jej zná.
Sipral slaví čtvrt století a buduje své jméno napříč Evropou
[partneři] - Česká firma Sipral vyrostla během 25 let ze tří lidí na dvousetčlenný tým, obrat zvýšila zhruba tisíckrát a v současnosti pracuje s věhlasnými architekty Bjarke Ingelsem, Jean Nouvelem či Frankem Gehrym.
Protihluková stěna noba spojuje lidi
[produkty] - Stěny a ploty většinou rozdělují. Státy, národy, sousedy. Bílovická firma mmcité plus ale přichází se stěnou, která spojuje. Vyvinula, navrhla a vyrobila protihlukovou stěnu noba.
Nová falcovaná šablona – na střechu i fasádu
[produkty] - Opticky dokonale vyvážený a funkčně spolehlivý systém uspokojí nejnáročnější požadavky projektantů a investorů.
První je jen jeden
[produkty] - Navštivte s námi první certifikovaný aktivní dům na světě. Centennial Park Residence stojí na předměstí Toronta. Jeho vnitřní klima podporuje zdraví, pohodlí a pocit pohody.
SQUAT ID23
[trendy] - V Praze na prestižní adrese Pařížská 23 vznikl jedinečný projekt, který zaujme všechny milovníky designu a architektury. Pět pater, pět rodin, pět architektonických ateliérů…
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
February 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.