Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
News
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
Namíchejte si osobní mozaiku
[produkty] - Osobitý a jedinečný interiér můžete nejen vymyslet, ale nyní i velmi snadno personalizovat prostřednictvím vlastní mozaiky. Neomezujte se již hotovými kombinacemi, namíchejte si vlastní.
Posuvné systémy po stěně
[produkty] - Plynulý a neslyšný pohyb dveří pohybujících se po zdi zajišťují posuvné systémy z řady TRIX, PREMIUM a ROLLO. Kromě bezproblémové a komfortní manipulace nabízejí rovněž i kompatibilitu s nejrůznějšími druhy dveří.
O maďarské architektuře a společném životě dvou architektů
[rozhovory] - Významný maďarský architekt Zsolt Gunther je hostujícím pedagogem v ateliéru Ústavu navrhování I. FA ČVUT. Jeho asistentem je Jan Jakub Tesař, který s ním vedl rozhovor.
Daily news
JANOŠÍK má nové okno od designérky Kláry Šumové
[produkty] - Využívá staré metody úpravy skla, kde iridescentní a ručně broušené tabulové sklo je vsazené do frézovaného smrkového rámu. Při průsvitu okno tvoří stínohry na svém okolí.
Vylepšené vlastnosti akustického nosného zdiva Liapor
[materiály] - Liapor neustále vylepšuje parametry svých AKU tvarovek. Poslední inovací je snížení objemové hmotnosti z 1.530 kg/m³ na 1.400 kg/m³ při zachování indexu vzduchové neprůzvučnosti 57 dB.
Vytvořte vlastní dekor z mozaiky: je to snadné
[materiály] - Španělská značka Hisbalit nabízí všem, kteří chtějí mít jedinečný interiér, službu, jež vás překvapí svou jednoduchostí. Originální obklady v nejvyšší kvalitě nyní můžete mít za měsíc od vlastního návrhu na zdi. Nebo na podlaze.
Garáž snů
[trendy] - Představujeme vám jednu z posledních originálních realizací společnosti Němec s.r.o., dokonalou pánskou garáž, která zcela jistě představuje zhmotnění snů snad každého muže.
Firma DOSTING bude přejmenována na KOMA FACADE
[partneři] - Spojení společenství firem KOMA se společností DOSTING nabízí klientům v oblasti modulární architektury širokou škálu inovovaných fasádních systémů.
Ohlédnutí za prvním půlrokem nového standardu střešních oken v České republice
[trendy] - Jedním z důvodů, proč je dnes bydlení v podkroví tolik oblíbené, jsou střešní okna skandinávské společnosti VELUX.
Nejvýše položené ozdravovny v ČR s novým kabátem od firmy PREFA Aluminiumprodukte
[produkty] - Nedaleko nově postavené sedačkové lanovky Zahrádky v Peci pod Sněžkou se v nadmořské výšce 1050 m blýská novotou opláštění dvou zrekonstruovaných staveb - Mělnické boudy a chaty Salomon.
H1: Neviditelné automatické otvírače střešních oken
[produkty] - Představuji designově vyspělé a zároveň antivandal řešení - automatické otevírání střešních a ateliérových oken plně integrovanými, neviditelnými elektrootvírači.
German Design Award 2018: Trojitý triumf pro Schüco
[produkty] - V Německu byly uděleny ceny za výjimečný design. Tamní výrobce hliníkových a plastových systémů pro okna, dveře a fasády značky Schüco v mezinárodní soutěži German Design Award 2018 získal ocenění pro tři své produkty.
Celoskleněné stěny
[produkty] - Velká variabilita provedení dělá z celoskleněných stěn nenahraditelného pomocníka při oddělování dvou prostor za současného zachování jejich optického propojení.
Urbanisticko – architektonická soutěž "Západní část Velkého náměstí ve Strakonicích"
[soutěže] - Cílem úprav bude vytvoření jednoho z nejvýznamnějších veřejných prostranství ve městě. Předpokládá se propojení aktivit občanů a návštěvníků města.
Denní světlo jako stavební materiál
[workshopy] - Workshop ReThink Daylight je mezinárodní platforma pro setkávání architektů, kteří se zajímají o denní světlo. Mohou zde ve spolupráci s jinými architekty a odborníky na denní světlo experimentálně znovuobjevit potenciál denního světla.
Dva domy na jedné parcele
[produkty] - Za návrhem domů na Brusnicové ulici stojí architekti ze studia Compass. Dům A se odlišuje od svého souseda obkladem z vláknocementových fasádních desek EQUITONE.
Wiesner-Hager vybavil nové kancelářské prostory internetové parfumerie Notino více než třemi stovkami kusů nábytku
[interiér] - Cílem projektu bylo vybudovat moderní nadčasové pro- středí pro zvětšující se počet zaměstnanců, které zároveň bude vykazovat lepší dostupnost a širší nabídku služeb v okolí.
Pro váš klidný spánek
[interiér] - Postel "Bloom" od německé jedničky ve výrobě postelí, Schramm, to je souhra mimořádně jemných barevných odstínů a maximálního komfortu.
Výhody svítidel na magnetických profilech Delta Light
[produkty] - Přisazené i zápustné světelné profily jsou již standardním sortimentem u většiny výrobců svítidel. Společnost Delta Light jako součást katalogu The Lighting Bible 12 představila inovativní sérii magnetických profilů Splitline.
Ateliérová okna pro památkové zóny
[produkty] - Střešní prosklení Solara HISTORIK prosvětluje učebny v podkroví základní školy v Praze.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
January 2018
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.