Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
News
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
Světlo v architektuře: rozsviťte to s námi
[výstavy] - Výstava Světlo v architektuře se uskuteční termínu 23.-26. 3. 2017, poprvé v PVA EXPO PRAHA Letňany, kam se pátý ročník této specializované akce přesouvá. Na celé čtyři dny se tak rozsvítí hala číslo 6.
Výstava Herman Miller & druzí na veletrhu Design Shaker
[výstavy] - Začátkem roku proběhne již pošesté na výstavišti PVA EXPO PRAHA výběrová přehlídka interiérového designu Design Shaker. Opět v podobě kurátorského výběru, který nabídne nejprogresivnější české i zahraniční značky a studia.
VELUX spolupracuje s Netatmo v oblasti chytrých inovací v domovech
[trendy] - Chytré domovy a domácí automatizace jsou jedním z největších zákaznických trendů poslední doby.
Daily news
Oživte si byt LED osvětlením. Krásně nasvítí detaily a ještě ušetříte.
[interiér] - LED světelné zdroje dokáží plně nahradit žárovkové, zářivkové, ale i bodové osvětlení. LED žárovky mají dlouhou životnost a nevadí jim ani časté spínání.
Přehlídky Designblok a Fashionweek opět hostily také unikátní CITY moduly
[partneři] - Návštěvníci Designbloku mohli obdivovat modulární objekty ze CITY modulů v praxi hned na dvou místech v Praze.
Nová střešní krytina – PREFA střešní panel R.16
[produkty] - Mezi letošní střechařské novinky patří střešní panel R.16 od společnosti PREFA Aluminiumprodukte. Jedná se o vysoce kvalitní a odolné hliníkové panely o rozměru 700x420 mm, s tloušťkou 0,7 mm a hmotností pouhých 2,5 kg/m².
Lumion 7
[vizualizace] - Již tradičně vychází ke konci roku nová verze programu Lumion. Tentokrát s heslem "Prožijte prostor". Uděláme malé shrnutí funkcí a vlastností, protože stále jde o program na českém trhu nový a ne každý jej zná.
Sipral slaví čtvrt století a buduje své jméno napříč Evropou
[partneři] - Česká firma Sipral vyrostla během 25 let ze tří lidí na dvousetčlenný tým, obrat zvýšila zhruba tisíckrát a v současnosti pracuje s věhlasnými architekty Bjarke Ingelsem, Jean Nouvelem či Frankem Gehrym.
Protihluková stěna noba spojuje lidi
[produkty] - Stěny a ploty většinou rozdělují. Státy, národy, sousedy. Bílovická firma mmcité plus ale přichází se stěnou, která spojuje. Vyvinula, navrhla a vyrobila protihlukovou stěnu noba.
Nová falcovaná šablona – na střechu i fasádu
[produkty] - Opticky dokonale vyvážený a funkčně spolehlivý systém uspokojí nejnáročnější požadavky projektantů a investorů.
První je jen jeden
[produkty] - Navštivte s námi první certifikovaný aktivní dům na světě. Centennial Park Residence stojí na předměstí Toronta. Jeho vnitřní klima podporuje zdraví, pohodlí a pocit pohody.
SQUAT ID23
[trendy] - V Praze na prestižní adrese Pařížská 23 vznikl jedinečný projekt, který zaujme všechny milovníky designu a architektury. Pět pater, pět rodin, pět architektonických ateliérů…
Schüco představí na veletrhu BAU textilní fasádu FACID
[produkty] - Ať už jde o fasádu zavěšenou, zezadu odvětrávanou, případně na přání se stínicí a protisluneční technikou, FACID je založena na rychlé instalaci a nevyžaduje náročnou výrobu.
Kulturní dům Hodonín v novém kabátě
[produkty] - Kvalitní moderní materiály a precizně provedené detaily pozvedly vzhled stavby na úroveň moderních novostaveb.
Jaké vypínače se hodí do squatu?
[design] - Spojení domu na Starém Městě, pěti výjimečných osob- ností ze sféry architektury a celé škály pečlivě volených dodava- telů komponent a interiérového vybavení slibuje jedinečný zážitek.
PREFALZ pro funkční a jednoduchou architekturu
[materiál] - Na domu poblíž chráněné přírodní rezervace Jakab hegy je opravdu komplikované pouze jedno, jméno místa, ve kterém se nachází: Kövágószölös.
Kdo je za Trend dveřmi?
[design] - Jaké jsou dveře, takoví jsou lidé za nimi.
Střešní dveře na ploché střechy a střešní zahrady – jako typový výrobek
[produkty] - Střešní terasy a zahrady jsou prima, ale často jim chybí komfortní přístup. Po letech zkušeností se zakázkovou výrobou proto uvádím na trh typové prosklené střešní dveře.
Změňme svět s Prefou!
[materiál] - Vzdělávací centrum pro zdravotníky září s fasádním systémem Sidings úplně novým leskem.
Inovativní technologie, energetická úspora a atraktivní vzhled u plastových oken
[partneři] - Plastová okna s pohledově čistým rámem, kvalitní konstrukcí a normou i pro pasiv. Automatická ventilační jednotka je pak už bombónkem.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
January 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.