Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
News
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
Moderní stavba The Word podporuje kreativního ducha. I díky dobré akustice.
[interiér] - Národní centrum psaného slova The Word je ikonickou budovou v samém srdci South Shields. Budova je koncipována jako moderní rotunda.
Hager na návštěvě u architekta: ti architekti
[interiér] - Máte mezi domovními spínači nějakého favorita? Našeho favorita poznáte z našich realizací jednoznačně. Je to Berker 1930 v bakelitovém provedení. Ten nám k našemu stylu, přístupu i k jednotlivým projektům sedí nejčastěji.
Bezpečnost jako klíčové kritérium při výběru plastových oken
[produkty] - Až v 80% případů vstupují pachatelé do rodinných domů okny, posuvnými systémy a vedlejšími, nejčastěji balkonovými, dveřmi.
Daily news
Obložková hliníková zárubeň DYNAMIK
[produkty] - Odolnost vůči vodě a vlhkosti, možnost atypických rozměrů i tvorba světlíků… to jsou přednosti obložkové hliníkové zárubně DYNAMIK, která přináší funkční vlastnosti i svěží design především pro komerční prostory…
POLIFORM: Týden pro architekty & designéry
[nábytek] - Při příležitosti otevření nového showroomu italské značky Poliform pořádá výhradní prodejce Týden pro architekty a designéry.
Společnost Armstrong představuje své nejzajímavější evropské projekty v publikaci A Book 2017
[knihy] - Jako každý rok vydává přední výrobce stropních podhledů Armstrong přehled nejnovějších projektů, při jejichž realizaci byly využity jeho produkty.
Zátěžové koberce nové generace
[produkty] - O kolekci kobercových čtverců Freestile se dá bez nadsázky hovořit jako o revoluci v oboru koberců a podlahových krytin. Novinka od německého výrobce Object Carpet v sobě spojuje všechny hlavní výhody textilních i tvrdých podlahovin.
Pod pergolou v unikátním bytovém projektu
[produkty] - Dům v Ropici v Moravskoslezském kraji je unikátní zejména svým konceptem. Pod jednou velkou střechou zde společně bydlí mladá rodina a oba jejich rodičovské páry. Vznikl tak ojedinělý vícegenerační rodinný dům v komunitním stylu.
Nábytek Wiesner-Hager v novém sídle Kiwi.com v Brně
[interiér] - Společnost Wiesner-Hager v první fázi projektu dodala 200 kancelářských židlí paro_2 s opěrákem ze žluté síťoviny, 30 stolů n_table s patentovaným sklápěcím mechanismem a 50 židlí nooi, která se vyrábí i ve žlutobílé variantě.
Hager na návštěvě u architekta: PROGRES ATELIER
[rozhovory] - V rámci celého interieru je vypínač detailem. Nicméně jak známo detaily tvoří celek a jeho vnímání může ovlivnit v kladném i záporném slova smyslu.
Okno Levitace v novém provedení
[partneři] - Otvíravé okno levituje v ploše skla. V roce 2016 jsme představili z obou stran celoskleněný design, nyní přicházíme s verzí dřevěného okna z interiéru. Dokonalosti je dosaženo, když okno zarámuje v dáli středobod plátna obrazu. Design: Janošík.
Velkoformátové dlažby pro každou příležitost
[produkty] - Dnešní doba přeje připraveným a s tím počítá i spo- lečnost PRESBETON, proto do letošní sezóny vstupuje na trh dlažeb se zajímavou až gigantickou novinkou, kterou je velkoformátová dlažba MONUME XL.
Aktuální trendy: metalické mozaiky
[interiér] - Hisbalit mosaico vychází vstříc potřebám současné architektury nabídkou mozaiky s kovovým vzhledem, která splňuje náročné požadavky nejen na širokou paletu barev, textur a tvarů, ale také na technické vlastnosti a vysokou odolnost materiálů.
Vnitřní navigace bez GPS? Ano s pomocí světel Philips
[trendy] - Společnost Philips přichází na trh s moderním navigač- ním systémem, který využívá instalovaných svítidel v interiérech obchodních domů, nemocničních zařízení, hotelů či kancelářských budov.
Ceny iF Design Award 2017 dvakrát pro Schüco
[partneři] - Systém vchodových dveří Schüco ADS 90.SI SimplySmart Design Edition získal cenu 2017 iF Design Award a panoramatický fasádní systém Schüco FWS 35 PD si zasloužil zlaté ocenění 2017 iF Gold Award.
Armstrong představuje inovovaný systém TechZone™
[interiér] - Inovovaný systém TechZone™ od společnosti Armstrong nyní nabízí ještě širší možnosti v řešení skladby stropních podhledů a v integrování technických servisních prvků.
Pohledové zdivo Liapor a jeho výhody při stavbě sportovní haly
[materiály] - Výstavba sportovních hal v České republice není tak častou záležitostí, jako projekty administrativních nebo obchodních center, neboť návratnost vložené investice lze očekávat v daleko širším časovém horizontu.
Vizualizace (možná) nemusíte nenávidět
[CAD] - Tohle ale není článek o podstatě a smyslu vizualizací. Tohle je článek o tom, že s dobrým nástrojem vizualizaci možná nenávidět nemusíte, když už ji tedy z nějakého důvodu musíte dělat. Půjde především o ty digitální kousky.
Hranatý systém cage od Wiesner Hager
[nábytek] - Skříňka, která upoutá na první pohled, a navíc skrývá spoustu kouzel. Systém cage od Wiesner Hager je nápaditý sám o sobě - a co teprve, když do něj vtělíte své vlastní nápady na zpracování, barvy nebo výběr materiálů!
Stavební pouzdra v moderním designu
[trendy] - V oblasti dveřních systémů se stále více prosazují jedno- duché a hladké linie, minimalistický vzhled a designová čistota. Tomu odpovídá i trend mizejících zárubní, který se uplatňuje i v případě dveří zasouvajících se do stavebního pouzdra.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
June 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.