Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Novinky
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
Světlo v architektuře: rozsviťte to s námi
[výstavy] - Výstava Světlo v architektuře se uskuteční termínu 23.-26. 3. 2017, poprvé v PVA EXPO PRAHA Letňany, kam se pátý ročník této specializované akce přesouvá. Na celé čtyři dny se tak rozsvítí hala číslo 6.
Výstava Herman Miller & druzí na veletrhu Design Shaker
[výstavy] - Začátkem roku proběhne již pošesté na výstavišti PVA EXPO PRAHA výběrová přehlídka interiérového designu Design Shaker. Opět v podobě kurátorského výběru, který nabídne nejprogresivnější české i zahraniční značky a studia.
VELUX spolupracuje s Netatmo v oblasti chytrých inovací v domovech
[trendy] - Chytré domovy a domácí automatizace jsou jedním z největších zákaznických trendů poslední doby.
Denní zprávy
Oživte si byt LED osvětlením. Krásně nasvítí detaily a ještě ušetříte.
[interiér] - LED světelné zdroje dokáží plně nahradit žárovkové, zářivkové, ale i bodové osvětlení. LED žárovky mají dlouhou životnost a nevadí jim ani časté spínání.
Přehlídky Designblok a Fashionweek opět hostily také unikátní CITY moduly
[partneři] - Návštěvníci Designbloku mohli obdivovat modulární objekty ze CITY modulů v praxi hned na dvou místech v Praze.
Nová střešní krytina – PREFA střešní panel R.16
[produkty] - Mezi letošní střechařské novinky patří střešní panel R.16 od společnosti PREFA Aluminiumprodukte. Jedná se o vysoce kvalitní a odolné hliníkové panely o rozměru 700x420 mm, s tloušťkou 0,7 mm a hmotností pouhých 2,5 kg/m².
Lumion 7
[vizualizace] - Již tradičně vychází ke konci roku nová verze programu Lumion. Tentokrát s heslem "Prožijte prostor". Uděláme malé shrnutí funkcí a vlastností, protože stále jde o program na českém trhu nový a ne každý jej zná.
Sipral slaví čtvrt století a buduje své jméno napříč Evropou
[partneři] - Česká firma Sipral vyrostla během 25 let ze tří lidí na dvousetčlenný tým, obrat zvýšila zhruba tisíckrát a v současnosti pracuje s věhlasnými architekty Bjarke Ingelsem, Jean Nouvelem či Frankem Gehrym.
Protihluková stěna noba spojuje lidi
[produkty] - Stěny a ploty většinou rozdělují. Státy, národy, sousedy. Bílovická firma mmcité plus ale přichází se stěnou, která spojuje. Vyvinula, navrhla a vyrobila protihlukovou stěnu noba.
Nová falcovaná šablona – na střechu i fasádu
[produkty] - Opticky dokonale vyvážený a funkčně spolehlivý systém uspokojí nejnáročnější požadavky projektantů a investorů.
První je jen jeden
[produkty] - Navštivte s námi první certifikovaný aktivní dům na světě. Centennial Park Residence stojí na předměstí Toronta. Jeho vnitřní klima podporuje zdraví, pohodlí a pocit pohody.
SQUAT ID23
[trendy] - V Praze na prestižní adrese Pařížská 23 vznikl jedinečný projekt, který zaujme všechny milovníky designu a architektury. Pět pater, pět rodin, pět architektonických ateliérů…
Schüco představí na veletrhu BAU textilní fasádu FACID
[produkty] - Ať už jde o fasádu zavěšenou, zezadu odvětrávanou, případně na přání se stínicí a protisluneční technikou, FACID je založena na rychlé instalaci a nevyžaduje náročnou výrobu.
Kulturní dům Hodonín v novém kabátě
[produkty] - Kvalitní moderní materiály a precizně provedené detaily pozvedly vzhled stavby na úroveň moderních novostaveb.
Jaké vypínače se hodí do squatu?
[design] - Spojení domu na Starém Městě, pěti výjimečných osob- ností ze sféry architektury a celé škály pečlivě volených dodava- telů komponent a interiérového vybavení slibuje jedinečný zážitek.
PREFALZ pro funkční a jednoduchou architekturu
[materiál] - Na domu poblíž chráněné přírodní rezervace Jakab hegy je opravdu komplikované pouze jedno, jméno místa, ve kterém se nachází: Kövágószölös.
Kdo je za Trend dveřmi?
[design] - Jaké jsou dveře, takoví jsou lidé za nimi.
Střešní dveře na ploché střechy a střešní zahrady – jako typový výrobek
[produkty] - Střešní terasy a zahrady jsou prima, ale často jim chybí komfortní přístup. Po letech zkušeností se zakázkovou výrobou proto uvádím na trh typové prosklené střešní dveře.
Změňme svět s Prefou!
[materiál] - Vzdělávací centrum pro zdravotníky září s fasádním systémem Sidings úplně novým leskem.
Inovativní technologie, energetická úspora a atraktivní vzhled u plastových oken
[partneři] - Plastová okna s pohledově čistým rámem, kvalitní konstrukcí a normou i pro pasiv. Automatická ventilační jednotka je pak už bombónkem.
Partneři
Mediální partneři
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.