Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Novinky
Produkt měsíce
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
Nábytek Wiesner-Hager v novém sídle Kiwi.com v Brně
[interiér] - Společnost Wiesner-Hager v první fázi projektu dodala 200 kancelářských židlí paro_2 s opěrákem ze žluté síťoviny, 30 stolů n_table s patentovaným sklápěcím mechanismem a 50 židlí nooi, která se vyrábí i ve žlutobílé variantě.
Hager na návštěvě u architekta: PROGRES ATELIER
[rozhovory] - V rámci celého interieru je vypínač detailem. Nicméně jak známo detaily tvoří celek a jeho vnímání může ovlivnit v kladném i záporném slova smyslu.
Okno Levitace v novém provedení
[partneři] - Otvíravé okno levituje v ploše skla. V roce 2016 jsme představili z obou stran celoskleněný design, nyní přicházíme s verzí dřevěného okna z interiéru. Dokonalosti je dosaženo, když okno zarámuje v dáli středobod plátna obrazu. Design: Janošík.
Velkoformátové dlažby pro každou příležitost
[produkty] - Dnešní doba přeje připraveným a s tím počítá i spo- lečnost PRESBETON, proto do letošní sezóny vstupuje na trh dlažeb se zajímavou až gigantickou novinkou, kterou je velkoformátová dlažba MONUME XL.
Denní zprávy
Aktuální trendy: metalické mozaiky
[interiér] - Hisbalit mosaico vychází vstříc potřebám současné architektury nabídkou mozaiky s kovovým vzhledem, která splňuje náročné požadavky nejen na širokou paletu barev, textur a tvarů, ale také na technické vlastnosti a vysokou odolnost materiálů.
Vnitřní navigace bez GPS? Ano s pomocí světel Philips
[trendy] - Společnost Philips přichází na trh s moderním navigač- ním systémem, který využívá instalovaných svítidel v interiérech obchodních domů, nemocničních zařízení, hotelů či kancelářských budov.
Ceny iF Design Award 2017 dvakrát pro Schüco
[partneři] - Systém vchodových dveří Schüco ADS 90.SI SimplySmart Design Edition získal cenu 2017 iF Design Award a panoramatický fasádní systém Schüco FWS 35 PD si zasloužil zlaté ocenění 2017 iF Gold Award.
Armstrong představuje inovovaný systém TechZone™
[interiér] - Inovovaný systém TechZone™ od společnosti Armstrong nyní nabízí ještě širší možnosti v řešení skladby stropních podhledů a v integrování technických servisních prvků.
Pohledové zdivo Liapor a jeho výhody při stavbě sportovní haly
[materiály] - Výstavba sportovních hal v České republice není tak častou záležitostí, jako projekty administrativních nebo obchodních center, neboť návratnost vložené investice lze očekávat v daleko širším časovém horizontu.
Vizualizace (možná) nemusíte nenávidět
[CAD] - Tohle ale není článek o podstatě a smyslu vizualizací. Tohle je článek o tom, že s dobrým nástrojem vizualizaci možná nenávidět nemusíte, když už ji tedy z nějakého důvodu musíte dělat. Půjde především o ty digitální kousky.
Hranatý systém cage od Wiesner Hager
[nábytek] - Skříňka, která upoutá na první pohled, a navíc skrývá spoustu kouzel. Systém cage od Wiesner Hager je nápaditý sám o sobě - a co teprve, když do něj vtělíte své vlastní nápady na zpracování, barvy nebo výběr materiálů!
Stavební pouzdra v moderním designu
[trendy] - V oblasti dveřních systémů se stále více prosazují jedno- duché a hladké linie, minimalistický vzhled a designová čistota. Tomu odpovídá i trend mizejících zárubní, který se uplatňuje i v případě dveří zasouvajících se do stavebního pouzdra.
Novinky DELTA LIGHT z Euroluce
[svítidla] - Během milánského týdne designu proměnila Delta Light okolí historického Palazzo Crivelli v monumentální světelnou instalaci. K vidění byly nové produkty, na kterých spolupracovali architekti a designéři z OMA, Dean Skira, Arik Levy a další.
Hager na návštěvě u design lover
[interiér] - Katrin Grund vždy milovala architekturu, ale na přání rodičů vystudovala ekonomii. Vášeň pro krásu a lásku k designu ale nakonec nechala zvítězit a otevřením obchodu a showroomu pod vlastní značkou Monobrand si svůj sen plní.
Privátní dům v Lauschka
[produkty] - Nezaměnitelný charakter propůjčuje samostatně stojícímu domu na předměstí Lipska obklad z vláknocementových fasádních desek Eternit EQUITONE.
Sanace zdiva poškozeného vlhkostí a vodorozpustnými solemi – Sanační omítkové systémy PCI
[produkty] - Stavby kolem nás jsou neustále namáhány vlhkostí, která pochází z nejrůznějších zdrojů.
PREFA provětrávaný fasádní systém Sidings
[trendy] - Zavěšená provětrávaná fasáda kombinuje funkční, ekonomické a estetické vlastnosti. Chrání proti hluku, chladu a teplu, udržuje zatížení počasím daleko od primární konstrukce.
Tři skla jsou novým standardem u střešních oken
[trendy] - Pro majitele fasádních oken je trojsklo běžnou součástí komfortního bydlení. Od letošního roku se však trojsklo stává standardem i mezi střešními okny. Řešení od společnosti VELUX je cenově dostupné pro všechny.
Systém H-E-X - Metamorfóza kamene
[urbanismus] - Společnost PRESBETON pro letošní sezónu přichází s velice zajímavou novinkou z oblasti betonových dlažeb a městského mobiliáře.
Stavební novinky Schüco představené na BAU v Mnichově
[produkty] - Tisíce návštěvníků se po dvou letech opět potkaly s významnými vystavovateli stavebních materiálů. Mnichovský veletrh BAU 2017 byl tradičně velkolepý.
Partneři
Mediální partneři
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Květen 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.