Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Novinky
Produkt měsíce
Robustní Berker Q.7
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
Wiesner-Hager vybavil nové kancelářské prostory internetové parfumerie Notino více než třemi stovkami kusů nábytku
[interiér] - Cílem projektu bylo vybudovat moderní nadčasové pro- středí pro zvětšující se počet zaměstnanců, které zároveň bude vykazovat lepší dostupnost a širší nabídku služeb v okolí.
Pro váš klidný spánek
[interiér] - Postel "Bloom" od německé jedničky ve výrobě postelí, Schramm, to je souhra mimořádně jemných barevných odstínů a maximálního komfortu.
Výhody svítidel na magnetických profilech Delta Light
[produkty] - Přisazené i zápustné světelné profily jsou již standardním sortimentem u většiny výrobců svítidel. Společnost Delta Light jako součást katalogu The Lighting Bible 12 představila inovativní sérii magnetických profilů Splitline.
Denní zprávy
Ateliérová okna pro památkové zóny
[produkty] - Střešní prosklení Solara HISTORIK prosvětluje učebny v podkroví základní školy v Praze.
PŘIHLASTE SVÉ PROJEKTY ještě dnes! Uzávěrka soutěžní přehlídky SMART SPACE & LIVING se kvapem blíží!
[soutěže] - Ještě do konce listopadu 2017 mohou tvůrci projektů moderního bydlení přihlásit své návrhy do soutěžní přehlídky SMART SPACE & LIVING.
Cupak Design: ručně vyráběný nábytek s osobitým charakterem
[design] - Dřevěný masiv, řemeslné zpracování a individuální přístup ke každému výrobku. V řemeslné dílně v srdci Beskyd vzniká pod značkou Cupak Design originální nábytek.
Novinka: unikátní zešikmený podhled Ecophon
[interiér] - Společnost Ecophon právě uvádí na trh podhledový systém Focus™Ez. Jedná se o mírně zešikmený panel s ostrou hranou, který lze do rastru umístit v jakémkoliv směru. Rozměr panelu je 600x600x40 mm a je snadno demontovatelný.
Příkladná městská konverze
[fasády] - Městský bytový dům na sebe poutá pozornost kolemjdoucích barevnými balkony a rafinovaným fasádním obkladem. Vznikl z opuštěné kancelářské budovy na rohu ulic Miletičova a Prievozská v Bratislavě.
Nerezové zábradlí
[produkty] - Zábradlí vyrobené z nerezové oceli AISI je určeno pro betonová i montovaná schodiště, balkóny či balustrády. Je možné ho využít jak v interiéru, tak exteriéru.
Hravá dlažba ALTERNO
[produkty] - Trendem poslední doby jsou dlažby, které jsou tvořeny různě velkými kameny, z kterých lze vytvářet zajímavé a originální sestavy. To několikanásobně platí i pro novinku, se kterou přišla na trh v letošním roce společnost PRESBETON.
Povrchové úpravy betonových výrobků PRESBETON
[produkty] - Vedle různých barevných variant dnešních moderních průmyslově vyráběných betonových výrobků se hojně uplatňuje rovněž rozsáhlá škála dodatečných úprav jejich povrchů. PRESBETON nejsou v tomto ohledu výjimkou.
Velký, větší, největší…
[produkty] - Materiály a technologie v architektuře se stále vyvíjejí. Aktuálním trendem jsou velkoformátové obklady a dlažby. Ve velikostech až 160 x 320 cm, tedy před několika lety zcela nemyslitelných. Využijte je pro svou práci a kreativitu.
Virtuální realita v showroomu Stopka: inspirace pro vaše bydlení!
[trendy] - V showroomu Stopka v Klimentské 48 je připraven prostor určený pro váš výlet do jedinečných interiérů. Navštívit můžete i mezonetové byty či se podívat na terasu, nahlédnout do kuchyní, nechat se inspirovat při vybavení veškerých místností.
Masivní výskyt řas a plísní na českých zateplených fasádách
[trendy] - Většina vlastníků zateplených domů starších 10 let se potýká s problémem zelenajících fasád, které se postupně stávají jejich noční můrou. Jsou opravdu plísně na fasádách vážným problémem? Proč vznikají a jak se jich zbavit?
Stůl foxx_e
[interiér] - Lékaři potvrzují, že narůstá výskyt nemocí vyvolaných nadměrným sezením, a radí střídat práci vsedě a vestoje. Jak to ale udělat, když máte rozdělanou práci, a nemůžete přejít ke stolu pro práci vestoje? Řešením je foxx_e od Wiesner-Hager.
Tkaný vinyl – bezkonkurenční podlahový materiál
[interiér] - Tkaný vinyl se dá bez nadsázky nazvat podlahovým materiálem nové generace - kombinuje v sobě totiž zdánlivě neslučitelné vlastnosti: vysokou odolnost vinylu a tradiční estetiku tkaných koberců.
Stahovací půdní schody ARISTO
[produkty] - Nedostupné půdní či nadstropní prostory a málo místa pod nimi. Situace, která rozhodně není řešitelná klasickým schodištěm a stálé vytahování a uklízení žebříku po čase omrzí. Ideálním řešením jsou stahovací schody ARISTO.
LivingArt obrazy – spojení umění a zeleně
[interiér] - Zelená architektura je absolutním trendem dnešní doby. Živé vertikální zahrady se díky svým mimořádným vlastnostem staly součástí mnoha residenčních i kancelářských projektů. Živé vertikální zahrady také velmi příznivě ovlivňují psychiku a náladu.
Bubliny v kuchyni
[interiér] - Miele Center Stopka společně s DSC Gallery představili unikátní projekt - Bubblekitchen. Jde o spojení umění, špičkového designu a top gastronomie.
Hager na návštěvě u architekta: Denisa Strmisková
[interiér] - Nepracuji jako klasický architekt - intuitivně pracuji s pocity a emocemi, skrze přátelskou komunikaci s klienty a konkrétními požadavky, které projekt potřebuje.
Partneři
Mediální partneři
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.