Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Novinky
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
Hager na návštěvě u architekta: Denisa Strmisková
[interiér] - Nepracuji jako klasický architekt - intuitivně pracuji s pocity a emocemi, skrze přátelskou komunikaci s klienty a konkrétními požadavky, které projekt potřebuje.
Zdící systém Liapor: vynikající poměr tloušťky a termo- akustických parametrů
[materiály] - Sortiment Liaporu je ucelený a promyšlený. Najdete v něm tvárnice pro obvodové zdivo, nosné stěny, příčky, překlady a široký sortiment doplňků.
Přijďte se podívat, jak budou vypadat kanceláře budoucnosti
[konference] - Zveme vás na první konferenci svého druhu v ČR, která vás seznámí s důležitými novinkami. Bohatý jednodenní program nabídne 15 prezentací a přednášek výrobců, dodavatelů kancelářských řešení, realitních expertů a inspirativních řečníků.
Denní zprávy
DELTA LIGHT na Designbloku 2017
[výstavy] - Architektonická svítidla Delta Light se letos již tradičně zúčastní Designbloku, největší přehlídky designu v tuzemsku. Během uplynulých 8 ročníků zde společnost představila novinky od belgického výrobce a ani letošní ročník nebude výjimkou.
Pozvánka na Healthy Home Academy 2017
[setkání] - Healthy Home Academy kombinuje odborné přednášky v "TED" stylu se společenskou událostí typu soaré, kterou dopl- ňuje kvalitní gastronomie. Setkáte se se zajímavými osobnostmi, dostanete prostor k diskuzi a seznámíte se s novými trendy.
Nové modely odsavačů par NOVY prezentované na veletrhu Area 30
[kuchyň] - Nové odsavače par jsou opět charakteristické tím, čím je NOVY na evropských trzích proslulý: mimořádně nízkou hlučností, vysokou účinností a elegantním nadčasovým designem.
Technická dlažba STEEL
[produkty] - Na první pohled byste neřekli, že se jedná o betonovou dlažbu. Dlažba STEEL - to je dokonalá imitace ocelového plechu s lístkovým reliéfem na povrchu, kdy oválné výstupky tvoří pravidelný specifický vzor.
JANOŠÍK otvírá showroom plný oken a designu od Mjölk architektů
[partneři] - Po deseti letech v našem pražském showroomu jsme z něj odvezli deset kontejnerů sádrokartonu a suti. S Mjölk architekty jsme jej proměnili a naplnili našimi současnými okny a dveřmi.
Biotechnologický park s high-tech fasádou
[fasády] - Multifunkční budova Biology Parku v Brně je součástí největšího univerzitního kampusu ve střední Evropě. Centrum moderního biomedicínského průmyslu zaujme nejen konstrukčním řešením, ale také exaktně strukturovanou fasádou.
Architektonické zlato
[materiály] - Zlatá barva skvostného bílého vína, které se tu vyrábí, zvlněná krajina Podunajské pahorkatiny a puristické materiály beton, sklo a hliník charakterizují architekturu usedlosti Château Rúbaň na Slovensku.
TrioGuard™, povrchová úprava odolná vůči ulpívání prachu na kovových podhledových systémech
[produkty] - V prostorách typu nádraží, metro či výrobní závod, je skutečnou výzvou udržet čistotu na adekvátní úrovni.
Velká posuvná střešní okna Solara PERSPEKTIV
[produkty] - Využít plně potenciál podkrovních prostor a plochých střech je možné teprve s kvalitním návrhem střešního prosklení. Vizuální otevření prostoru vzbuzuje pocity volnosti a vzdušnosti, často se navíc spojuje s charismatickými výhledy na město.
APPIANI: evropská kvalita & italský šarm
[produkty] - Italský výrobce mozaiky APPIANI je stálicí na širokém trhu mozaiky. Architekti oceňují desítky let stabilní kvalitu a nadčasový design. Aktuální sortiment vás prostě nadchne.
VELUX přiveze na FOR ARCH také virtuální realitu
[veletrhy] - Společnost VELUX Česká republika představí na letošním stavebním veletrhu FOR ARCH kromě novinek a kompletního portfolia oken a stínicích doplňků také několik zajímavých a divácky atraktivních témat.
Křeslo poi
[kanceláře] - poi je zástupce generace otočných křesel: vyvážení estetických prvků a promyšlené ergonomiky kombinuje dokonale ergonomický posed.
Unikátní technologie likviduje řasy a plísně na fasádách
[technologie] - Řasy a plísně na fasádách představují pro zateple- né domy velký problém. Díky unikátní fotoaktivní technologii, vyvinuté ve spolupráci s českými vědci, je ale nyní možné mikroorganismy velmi účinně odstranit a zabránit jejich šíření.
Konference SMART HOME & perspektivy IoT se blíží. Na účastníky čekají ve slosování atraktivní ceny!
[konference] - Přijďte si poslechnout prezentace patnácti řečníků s víceletými zkušenostmi a dozvíte se odpovědi na tyto i další otázky z oblasti Chytrého bydlení a Internetu věcí.
Wiesner Hager a ekologie
[trendy] - Představte si, že by každý výrobek nesl štítek s informací, kolik energie či vody se na něj spotřebovalo či jaký vliv měla jeho výroba na skleníkový efekt. Utopie? U Wiesner-Hager už dávno realita!
Nezávislý test LED zdrojů
[testy] - Před čtrnácti dny jsme vzali 7 LED zdrojů se závitem E27 nahrazující klasickou žárovku a nechali je nezávislou firmou METROLUX otestovat ve fotometrické laboratoři.
Nové stropy ve starších domech
[produkty] - Stále více rodin se setkává s tím, že jejich domovy nejsou optimálně navrženy pro aktivní život moderní rodiny. Díky neúměrně vysoké hladině hluku je často zábava s přáteli či hry s dětmi velký problém.
Partneři
Mediální partneři
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.