Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Novinky
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
Firma DOSTING bude přejmenována na KOMA FACADE
[partneři] - Spojení společenství firem KOMA se společností DOSTING nabízí klientům v oblasti modulární architektury širokou škálu inovovaných fasádních systémů.
Ohlédnutí za prvním půlrokem nového standardu střešních oken v České republice
[trendy] - Jedním z důvodů, proč je dnes bydlení v podkroví tolik oblíbené, jsou střešní okna skandinávské společnosti VELUX.
Nejvýše položené ozdravovny v ČR s novým kabátem od firmy PREFA Aluminiumprodukte
[produkty] - Nedaleko nově postavené sedačkové lanovky Zahrádky v Peci pod Sněžkou se v nadmořské výšce 1050 m blýská novotou opláštění dvou zrekonstruovaných staveb - Mělnické boudy a chaty Salomon.
Denní zprávy
H1: Neviditelné automatické otvírače střešních oken
[produkty] - Představuji designově vyspělé a zároveň antivandal řešení - automatické otevírání střešních a ateliérových oken plně integrovanými, neviditelnými elektrootvírači.
German Design Award 2018: Trojitý triumf pro Schüco
[produkty] - V Německu byly uděleny ceny za výjimečný design. Tamní výrobce hliníkových a plastových systémů pro okna, dveře a fasády značky Schüco v mezinárodní soutěži German Design Award 2018 získal ocenění pro tři své produkty.
Celoskleněné stěny
[produkty] - Velká variabilita provedení dělá z celoskleněných stěn nenahraditelného pomocníka při oddělování dvou prostor za současného zachování jejich optického propojení.
Urbanisticko – architektonická soutěž "Západní část Velkého náměstí ve Strakonicích"
[soutěže] - Cílem úprav bude vytvoření jednoho z nejvýznamnějších veřejných prostranství ve městě. Předpokládá se propojení aktivit občanů a návštěvníků města.
Denní světlo jako stavební materiál
[workshopy] - Workshop ReThink Daylight je mezinárodní platforma pro setkávání architektů, kteří se zajímají o denní světlo. Mohou zde ve spolupráci s jinými architekty a odborníky na denní světlo experimentálně znovuobjevit potenciál denního světla.
Dva domy na jedné parcele
[produkty] - Za návrhem domů na Brusnicové ulici stojí architekti ze studia Compass. Dům A se odlišuje od svého souseda obkladem z vláknocementových fasádních desek EQUITONE.
Wiesner-Hager vybavil nové kancelářské prostory internetové parfumerie Notino více než třemi stovkami kusů nábytku
[interiér] - Cílem projektu bylo vybudovat moderní nadčasové pro- středí pro zvětšující se počet zaměstnanců, které zároveň bude vykazovat lepší dostupnost a širší nabídku služeb v okolí.
Pro váš klidný spánek
[interiér] - Postel "Bloom" od německé jedničky ve výrobě postelí, Schramm, to je souhra mimořádně jemných barevných odstínů a maximálního komfortu.
Výhody svítidel na magnetických profilech Delta Light
[produkty] - Přisazené i zápustné světelné profily jsou již standardním sortimentem u většiny výrobců svítidel. Společnost Delta Light jako součást katalogu The Lighting Bible 12 představila inovativní sérii magnetických profilů Splitline.
Ateliérová okna pro památkové zóny
[produkty] - Střešní prosklení Solara HISTORIK prosvětluje učebny v podkroví základní školy v Praze.
PŘIHLASTE SVÉ PROJEKTY ještě dnes! Uzávěrka soutěžní přehlídky SMART SPACE & LIVING se kvapem blíží!
[soutěže] - Ještě do konce listopadu 2017 mohou tvůrci projektů moderního bydlení přihlásit své návrhy do soutěžní přehlídky SMART SPACE & LIVING.
Cupak Design: ručně vyráběný nábytek s osobitým charakterem
[design] - Dřevěný masiv, řemeslné zpracování a individuální přístup ke každému výrobku. V řemeslné dílně v srdci Beskyd vzniká pod značkou Cupak Design originální nábytek.
Novinka: unikátní zešikmený podhled Ecophon
[interiér] - Společnost Ecophon právě uvádí na trh podhledový systém Focus™Ez. Jedná se o mírně zešikmený panel s ostrou hranou, který lze do rastru umístit v jakémkoliv směru. Rozměr panelu je 600x600x40 mm a je snadno demontovatelný.
Příkladná městská konverze
[fasády] - Městský bytový dům na sebe poutá pozornost kolemjdoucích barevnými balkony a rafinovaným fasádním obkladem. Vznikl z opuštěné kancelářské budovy na rohu ulic Miletičova a Prievozská v Bratislavě.
Nerezové zábradlí
[produkty] - Zábradlí vyrobené z nerezové oceli AISI je určeno pro betonová i montovaná schodiště, balkóny či balustrády. Je možné ho využít jak v interiéru, tak exteriéru.
Hravá dlažba ALTERNO
[produkty] - Trendem poslední doby jsou dlažby, které jsou tvořeny různě velkými kameny, z kterých lze vytvářet zajímavé a originální sestavy. To několikanásobně platí i pro novinku, se kterou přišla na trh v letošním roce společnost PRESBETON.
Povrchové úpravy betonových výrobků PRESBETON
[produkty] - Vedle různých barevných variant dnešních moderních průmyslově vyráběných betonových výrobků se hojně uplatňuje rovněž rozsáhlá škála dodatečných úprav jejich povrchů. PRESBETON nejsou v tomto ohledu výjimkou.
Partneři
Mediální partneři
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.