Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
3AE s.r.o. picture
3AE s.r.o.
Vrbova 1427/19, 147 00 Praha
mob: (+420) 736 535 429
e-mail:
web:Jsme tým, zabývající se individuálními architektonickými návrhy a realizací nízkoenergetických a pasivních domů. Budeme pro Vás oporou od prvních skic po předání klíčů od Vašeho nového domova.
Jsme progresivní firma, a právě proto používáme nejmodernější materiály a technologie. Náš tým se specializuje především na konstrukční systém Novatop , což je ucelený stavební systém z velkoformátových komponentů, vyráběných z křížem vrstveného masivního dřeva. Veškeré naše skladby obvodových konstrukcí jsou difúzně otevřené. Energetická úspornost moderní dřevostavby je pro nás naprostou samozřejmostí.
Naše pasivní domy splňují podmínky pro certifikaci podle Passivhaus Institutu a výpočtového programu PHPP.
Pro naše klienty zajišťujeme financování z prostředků dotačního programu "ZELENÁ ÚSPORÁM". Individuální přístup ke klientovi, důraz na kvalitu provedení, smysl pro detail, komplexní servis, aplikace nejmodernějších technologií do výroby, přípravy a stavby samotné - to vše v kontextu naší filozofie zaručuje nejvyšší kvalitu díla.

Filozofii naší firmy nejlépe vystihuje název 3AE, který evokuje 3 Architektonické Elementy, jenž definoval římský architekt Marcus Vitruvius Pollio:
Firmitas - pevnost, trvanlivost / Utilitas  - funkčnost, užitná hodnota / Venustas - krása
Tyto elementy jsou v našich stavbách vyvážené a ve vzájemné harmonii.
Reference
Návštěvnost: 342 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.